2737
2739
عنوان

سهام عدالتی ها

163 بازدید | 19 پست

خانما 30درصدتونو فروختین ؟ اگر اره کدوم بانک بودین و چقد ریختن براتون ؟ 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسایی ک فروختن سخت پشیمون میشن🤗

من‌ازادکردم ولی نفروختم بازم ضرره؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
2738
دیگه بانک نمیخره میخوای بفروشی برو کارگزاری

عوضیا از من خریدن چه خریدنی 

شما کارگذاری فروختی ؟

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
کسایی ک فروختن سخت پشیمون میشن🤗

اخه خب یه سریا لازم داشتن 

بعدم من به شخصه فک کردم همون 2و 600میخرن ، نه اینجوری کم

من‌ازادکردم ولی نفروختم بازم ضرره؟

انشاا... سود میکنی 

من 70 درصد بقیه رو ندیده میگیرم اصلا انگار ندارم

نه نگهداری کردم چند فروختی

1.200

2706