2737
2739

من چند سال پیش یه رمان خوندم که اسمشو یادم نیس اگه کسی خونده لطفا اسمشو بگه

داستان در مورد دختری بود که شهرستانی بود و داروسازی تهران قبول شد تک دخترم بود اسمشم فک کنم بهار بود وقتی با باباش رفتن واسه گرفتن خوابگاه توی مسیر دوست پدرش رو دیدن اونم ازشون خواست دختره جای خوابگاه بره خونه ی اونا بمونه گفت من فقط یه پسر دارم اونم واسه ادامه تحصیل رفته خارج و نیس

خلاصه دختره قبول کرد و اونجا موند یه مدت بعد درس پسره تموم شد و. برگشت و بعد یه مدت کل کل و ناسازگاری عاشق همدیگه شدن

توی همین مدت دختره یه دوست هم دانشگاهی داشت که داداشش عاشق بهار شده بود و بیماری روانی داشت و بهار ردش کرده بود... 

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برادر دوست بهار بیمار روانی بود و اجازه نمی‌داد خواهرش ازدواج کنه این بینم دختره عاشق هم دانشگاهیش شده بود از بهار کمک خواست و گفت یه مدت نمایشی با داداشم باش تا قبول کنه درمان شه و بزاره منم ازدواج کنم

بهار با امیر قرار ازدواج داشتن ولی بخاطر دوستش پنهانی از خانوادش وامیر فقط با اطلاع خانواده دوستش صیغه ی داداش دوستش شد تا تحت درمان قرار بگیره 

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
2740

پسره درمانش خوب پیش رفت و دکترش به بهار گفت امروز باهاش قرار بزار بگو صیغه فسخه و من بهت علاقه ای ندارم و باهاش کات کن که امیر بخاطر شکی که کرده بود دختره رو تعقیب کرد و سرقرار مچش رو گفت ب اصطلاح خودش و همه چی خراب شد