2733
2734
عنوان

سریال همگناه

953 بازدید | 7 پست

این سریال رو میبینید؟؟؟؟؟؟؟

خیلی قشنگه 

خیلییییی

من حسم میگه ک سیما دیگه عمل نمیکنه و میمونه و بچه ش رو بزرگ میکنه با همون حالت دوگانگی 

و حسم میگه که هدیه ک اخرش میفهمه فرهاد باباشو زده ازش جدا میشه و از طریق لیدا ب این راز پی میبره و کلا فرهاد با هیچ کدومشون نمیمونه

و حسم میگه ک اخرش فریبرز پسرش رو تحویل قانون میده و خودش از کارش استعفا میده 

ولی چقدر حسم میگه😂😂😂

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤🌱.....و إِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَ أَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّکَ🌱❤(اگر مرا وارد جهنم کردی به اهل آن خواهم گفت ک دوستت دارم)#خدا.....کاربر قدیمی هستم هردو کاربری های قبلی من...😑😑 ..اگه دوست داشتین میتونید تو کانال من به نشانی @Ferdos_H  در تل گرام عضو شوید
حست راجع‌به نامزد سامان ک قرار شد روز تولدش عقد باشه چی میگه... اون داره چکار میکنه؟ 

منظورت نامزده امین همون پسر خواننده س؟؟؟

حسی نسبت بهش ندارم 

ولی باز یه حسی بهم میگه همدست پیمان پسر فریبرزه😅

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤🌱.....و إِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَ أَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّکَ🌱❤(اگر مرا وارد جهنم کردی به اهل آن خواهم گفت ک دوستت دارم)#خدا.....کاربر قدیمی هستم هردو کاربری های قبلی من...😑😑 ..اگه دوست داشتین میتونید تو کانال من به نشانی @Ferdos_H  در تل گرام عضو شوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره. همدست ک فکر نکنم.... همش خودش رو مخفی می‌کرد از پیمان و آخرین با سوار موتور پیمان شد بعد فیلم ر ...

کلا مرموزه این دختر 

ولی سریالش خیلی باحاله

مگه سیما حامله س

اره فک کنم

2740