2733
2739
عنوان

حاجت روایی سریع و فوق العاده موثر

18476 بازدید | 41 پست

سلام دوستان هرکسی حاجت مهمی داره حتما حتما حتما زیارت امام رضا و حضرت معصومه رو بخونید فوق العاده اس من چون خودم بارها سریعا معجزه دیدم ازین دو زیارت و لحظه ای به دادم رسید که واقعا فکرشم نمیکردم به هرکسی گفتم خونده چندروزه حاجتشو گرفته حتی شده بعضیا یروزه گرفتن حتما بخونید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه حاجت دارم دعا کن منم حاجتمو بگیرم 

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

میتونی بزاریش 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2740
من نذر میکنم تا روز ولادت امام رضا میخونم هرروز  نباید اصلا یادت بره  میتونی تعدادی هم ن ...

اها فکر کنم خیلی مونده تا ولادت امام رضا . مثلا میتونم ۵ روز نذر کنم یعنی اینجوری کم حاجت میده

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2706