2733
2739

دوستان دعاکنیم درحق هم با حسن نیت و اروزی اینکه هرکسی انشاالله ارزوی خونه خریدن.یا تعویض خونه داره به ارزوش برسه و انشاالله همین امسال یه خونه خوب و عالی و خیر دار گیرش بیاد❤🙏لطفا هم دیگه رو با ذکر صلوات و گفتن یا جواد الائمه ادرکنی لایک کنیم.❤🙏

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله منم امسال به ارزوم برسم و یه خونه خوب و قیمت مناسب و پر از خیر و برکت پیدا کنم ووبخرم دعا کنید برام منم دعاتون میکنم❤😘

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
2742

با این قیمتا از دست دعا هم کاری بر نمیاد

فقط اختلاس😂

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

منم خیییلی دعا کنید.امسال نتونستم با پولم خونه اجاره کنم مجبور شدم انبار بگیرم اثاثم و گذاشتم تو انبار😞😞😞😞😞

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
2740

ان قسمت همه ی مستاجرا بشه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

انشالله همه مستاجرا خونه دار بشن برای ماهم دعا کنید

خدا جونم هزار مرتبه بخاطر پسر كوچولوم شكر پسرم مامان عااااشقته🙏🏻خودت حافظ و نگهدارش باش🙏🏻دامن همه منتظرارو سبز کن🌹خاله ها برای سلامتی پسرم میشه یه صلوات بفرستید🌹
2706