2733
2734
عنوان

مامان ها يه لحظه مياين لطفاا

164 بازدید | 20 پست

دخترم ٤ ماهش هست تازه دو هفته هست ياد گرفته غلت بزنه بره روي شكم حالا دو شبه وقتي ميخوابه تا ميذارمش توي جاش انقدررر خودشو اذيت ميكنههه همش داره زور ميزنه بره روي شكم بخوابه

اما يعني هر پنج دقيقه تكون ميخوره زور ميزنه بره رو شكم

چيكارش كنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

طبیعیه پسرمنم همینجوری بود وای چقدر اذیت شدم شبا خواب نداشتم

الانم دورش بالشت میچینم وگرنه میره تواشپزخونه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
کنارش بالشتی چیزی میشه گذاشت ک تکون نخوره؟ باید مواظبش باشی یوقت برنگرده نتونه دوباره صاف شه

نه اخه فقط تلاش ميكنه نميتونه بره توي خواب اما انگار زجر ميكشه

خب بزار روشکم بخوابه دختروپسر منم مثه باباشون عادت کردن روی شکم بخوابن 

از چند ماهگی ؟من شنیده بودم اوت ماههای اول ک بچه غلت میزنه چون دیگه نمیتونه بحالت اول برگرده خیلی اذیت میشه چون سرشم ک نمیتونه درست بالا نگه داره خدایی نکرده‌.‌.

طبیعیه پسرمنم همینجوری بود وای چقدر اذیت شدم شبا خواب نداشتم الانم دورش بالشت میچینم وگرنه میره توا ...

خب چيكارش كنم يعني؟

اصلا انگار توي خواب فقط داره زجر ميكشه

خب هنوز زوده نميتونه برگرده خطرناكه

نترس اگر نتونه گریه میکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
از چند ماهگی ؟من شنیده بودم اوت ماههای اول ک بچه غلت میزنه چون دیگه نمیتونه بحالت اول برگرده خیلی اذ ...

اره نميتونه برگرده از اونور ولي سرشو توي بيداري كامل بالا ميگيره

از چند ماهگی ؟من شنیده بودم اوت ماههای اول ک بچه غلت میزنه چون دیگه نمیتونه بحالت اول برگرده خیلی اذ ...

یادم نیست از چندماهگی بود ولی به محض اینکه تونست غلت بخوره دمر میخوابید من اولا حساس میشدم تا صبح صدبار بلند میشدم درست میخوابوندمش ولی اونجوری راحت تر بود طولانی تر میخوابن