2733
2734

انگیزمو واسه درس خوندن وزندگی از دست دادم

بس که سه ساله اسمشو شنیدم حالم بهم میخوره

منی که تا قبل دبیرستان شاگرد اول کل مدرسه و حرف دهن فامیل بودم حالا برای تجدید نشدنم دارم نذر میکنمکار خاصی ام نمیکنم فقط بیخودی دلم سمت اتاقمو و درسام نمیره حس رقابتو از دست دادم 

مامانا و هم سن اگه کسی هست

میشه کمکم کنین؟

چیکار کنم؟

خودمم از این وضعیت خستم😭

فرق زیادی هست بین کسی که تو قله به دنیا اومده با کسی که از کوه بالا رفته تا به قله رسیده…

یا الله 🤷‍♂️  توضیحات تکمیلی  (مادر پسر شجاع اینم مدال شجاعت به دلیل رشادت ها و دلاوری تقدیم شما 🎖️😒) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخون به موفقیت تهش فکر کن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
فرق زیادی هست بین کسی که تو قله به دنیا اومده با کسی که از کوه بالا رفته تا به قله رسیده…

نه من با تلاش به اون جا رسیده بودم با خون جگر درس خوندم تو موقعی از زندگیم که نمیزاشتن بخونم

2740

چقد شبیه منی:)🙁

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸

خودتو نکش من جای تو بودم می رفتم خیاطی یا ارایشگری،همزمان کنکور میدادم هم شغل و هم درس تنها درس بدردنخور ه ...متاسفانه تو مغز ما پر کردن خوشبختی،یعنی لیسانس،فوق،دکتری،

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

مشکل از ذهنته ... شما باور نداری که موفق میشی تا برای موفقیت تلاش کنی ...  فقط دست و پا میزنی    چون دائم داری اون صحنه ای که قبول نمیشی رو تصور میکنی ... امیدی نداری    

میدونی اگه بخونی میشه و میتونی 

ولی نمیخونی  چون باور نداری که بتونی تلاش کنی 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

ببخشید اینو میگم ولی بزن تو سر خودت واقعا بزن بعد بگو چی میخوای به چیزایی که میخوای فکر کن بگو اگه نخوای باید شوهر کنی و یه عمرم پشیمون شدی که چرا یه سال رو خوب نخوندم یا بقیه رو ببینی حسرت بخوری اینو میخوای؟

من چهارده سالمه ولی یه بار این حس بعد تیزهوشان قبول شدنم رو تجربه کردم

بعدشم با خوندم مطالب چیزای جدید یاد میگیری این که خیلی خوبه 

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2706