2737
2734
عنوان

مغازه میوه فروشی

18478 بازدید | 30 پست

خانما کسی هست ک پدرش یا همسرش میوه فروشی داشته باشه؟؟میخوام ببینم درامدش خوبه؟؟و اگ قلقی توی کار داره بهم بگین.از کجا بخرن بهتره،چجوری بخرن ب صرفه تره و چجوری نگهدارن میوه رو تو این گرما.❤❤

ممنون میشم اگ واسه براورده شدن حاجتم صلواتی دعایی خلاصه هرچیزی ک از دستتون برمیادبخونید😘😘

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید سعی کنن همیشه از بازار کل فروش ها بخرن تا براشون قیمت مناسب درمیاد و بتونن‌خوب بفروشن

یخچال میده باید داشته باشن تا توفصل گرما میوه ها زود خراب نشن

موقعیت مکانی هم موثره

سر میزنی به سودا اما نه دل به دریا. محبوب من! مبادا مرد خطر نباشی❤
2731

شوهر من میوه فروشه.کار زیادی نمیخواد ولی سختی خودشو داره اگه بخواد مشتری خوبی داشته باشه.باید هر روز صبح ساعت ۶ یا ۷ پا بشه بره میدون  تره بار خوب بگرده میوه های خوب بخره.بعد بیاره مغازش بچینه بعداش اگه کارش خوب باشه تا شب میفروشه و از فردام همین طوری.باید با سلیقه باشی حواست به میوه هات باشه همش که اگه دیدی یکی یکم داره له میشه جداا کنی تو یه کیسه دیگه بزاری تا میوه های دیگه رو هم خراب نکنه. 

ما سرکوچه مون میوه فروشی هست البته منطقه ی پولدار نشین هستیم

یه تیغی از ملت میزنه درآمد متخصص داره

ولی اگه منطقه ی کارمند نشین هستین قیمت ها باید بهتر باشه

بعدش دیدم بعضی میوه فروشا آخرای میوه ها میشه قبل از اینکه خراب شه بریزن دور نایلون میکنن دم درمیزارن مثلا میدن نایلونی 5تومن اینجوری از اون میوه هام پول درمیارن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
در اومدشم خوبه.من شوهرم یخچالم نداره حتی چون ثب که میوه میاره تا شب همشو تموم میکنه.تقریبا ۱۵ ساله ش ...

مررررسی عززیزم.میشه بگی معازش چندمتریه و ماهی چقد درمیاره..درخواست دوستی بهت دادم اگ میخوای اونجا جواب بده.ممنونم

مررررسی عززیزم.میشه بگی معازش چندمتریه و ماهی چقد درمیاره..درخواست دوستی بهت دادم اگ میخوای اونجا جو ...

مغازه ی ۲۰ متری هست زیادم بزرگ نیست.در امدشم مونده دیگه مثلا قبل عید خیلی کم بود نمیدونم چرا.ولی از یعد عید یکم بهتر شد.دقیق خبرشو ندارم شب شوهرم بیاد صدرصد بهت اطلاع میدم .ازش همه چیزم میپرسم میگم بهت

2706