2737
2734

برو پیش دکتر پارین هدایتی فوق تخصص کلیه هستن من داداشم مشکل نارسایی کلیه داشت بهش ایشونو معرفی کردن خدا خیرش بده خیلی زود تشخیص داد مشکل چیه الانم داداشم زیر نظر ایشونه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم حتما میرم و نتیجه رو بهتون میگم 

مطمعن باش نتیجه میگیرید عزیزم ما قبل از اینکه داخل مطب دکتر پارین هدایتی بشیم از بقیه بیمارانشون پرس و جو کردیم و همه راضی بودن چون فوق العاده با حوصله احوالتونو جویا میشن و مشکلتونو کامل بررسی میکنند از این بابت خیالتون راحت باشه 

2728
مطمعن باش نتیجه میگیرید عزیزم ما قبل از اینکه داخل مطب دکتر پارین هدایتی بشیم از بقیه بیمارانشون پرس ...

دکتر پارین هدایتی فوق تخصص کلیه و بیماری های کلیه و فشار خون دارند و خیلی باتجربه هستن خیلی بیماران دیالیز و پیوند کلیه هستند که فقط ایشونو ترجیح میدن بخاطر تبحر و اخلاق و صبوریشون 

یه باند تبلیغاتی که به دروغ تبلیغ یه سری از پزشکارو توی نی نی سایت میکنند.فقط بدونید مردم با امید و آرزو میان توی تاپیکایی که در مورد پزشکان نظر دادن و اگر با دروغای شما که تعداد تاپیکاتونم کم نیست،دکترشونو اشتباه انتخاب کنند و اتفاقی براشون بیفته،شما مسئولید و این پول حلال نیس.متاسفم

2738
بسه تبلیغ دروغ. هرجا تو تاپیکا اسم متخصص کلیه اومده دو سه نفر با اسم تکراری خیلی تابلو هی گفتن پارین ...

دقیقا همینطوره منم هر تایپینگی نگاه میکنم این تبلیغ هستش موندم این دکتر خوبه یانه  نمیدونم اعتماد کنم  

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟
منم بهت دکتر پارین هدایتی رو پیشنهاد میکنم پدر من چندین ساله برای کلیه پیش ایشون میرن 

چ ضایع تبلیغ دکتر میکنید شما منشی مطباش....معلومه اصلا دکتر خوبی نیست که منشیاش اینطوری براش مشتری تور می‌کنند....