2737
2734
عنوان

حدسیات من در مورد سریال همگناه😍

4890 بازدید | 60 پست

خب یکی از حدسایی که زده بودم درمورد پیمان بود که احساس میکردم گورکن پیمانه و امروز با اومدن قسمت جدیدش دیدم درست حدس زدم

.

.

دیگه اینکه احساس میکنم لیلا مرده و فقط تو فکر پیمان هستش که نقش میبنده 

چون از اولین قسمت لیلا یه لباس تنشه و کسی جز پیمان نمیبینتش البته یادمم نمیاد که ایا پرویز هم نمیدیدش؟ هرچی فک کردم تو قسمتای قبل پرویز و لیلا کنار هم بودن یا نه چیزی به ذهنم نرسید...

.

.

بعدش حدس میزنم پیمان و نیکی خواهر برادرن که موقع فرار لیلا ، لیلا نیکی رو حامله بوده و بعد از مرگش نیکی رو دادن به یه خانواده دیگه که همون خانواده دکتر باشه و هم نیکی و هم پیمان هردو میدونستن جریان زندگی پدر و مادرشون رو و هر کدوم یجورایی اومدن از این خانواده انتقام بگیرن حالا نیکی با امین وارد رابطه شده و پیمان هم شده یکی از خلافکارای بزرگ 

چون نیکی هم علاقه ی خاصی به فریبرز داره و اینو به امین بارها گفته

.

.

و دیگه اینکه فرید و فریده و ایرج تو قضیه ی فرار لیلا بودن عامل اصلی فرید بوده که رفته چی به لیلا گفته که لیلا بیخیال فریبرز شده.

دیگه بیشتر از این فک کنم سیمای مغزم اتصالی میده میترکه 😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای من امروز هنوز ندیدم

فکم افتاد گفتی پیمان گورکنه😐😐😐😐😟😟😟

نیکی و پیمان من میگم باهم بودن قبلا شایدم حدس خودت درسته

لیلا هم جالب گفتیا

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2740
منم گفتم پیمان گور کنه لیلا توی توهمات پیمانه فریدو فریده و اینا باعث جداییشون شدن رو هم که همه می ...

خیلی جذاب بود امروز اون صحنه ای که تیر خورد خیلی زرنگه پیمان بیخود نیس شده گورکن😆

اینا حدسیات منه عزیزم نمیدونم درست باشه یا غلط🍀

گفتی در مورد پیمان درست دراومد  

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
2706