2733
2739
عنوان

دفع بقایای سقط ۱۱ هفته 😭

2800 بازدید | 24 پست

ببخشید خانما.

من دوروزه سقط داشتم که فرشته کوچولوم شکمم رشد نکرده بود و نخواست بیاد.خیلی خیلی خیلی درد کشیدم و تو خونه طبیعی دفع کردم .سونو دادم بقایا دارم اندازه نگفت اما زیاد بود😖من نمیدونم پس اونا چی بود اومد بیرون.متیل ارگونوین داد ۲۰ تا.من ۴ تاشو خوردم دیدم خونریزی رو یهو داره کم میکنه بدون دفع.کلی دارو گیاهی که بچه ها گفته بودن گرفتم و همپاش خوردم و خواهم خورد.نا ندارم لاغر نیستم ۷۵ کیلوام اما هیچی جون ندارم.بومادران مریم گلی بابونه عروس پشت پرده تخم شوید پونه و حتی پودردارچین غلیظ تو اب.ببخشید بدتون نیاد خونریزی رو دارم نه شدیدو تو دسشویی.قرصها خوابرو ازم گرفتن و گیجم.به نطرتون کی روبراه میشم حال روحیم که نگین😭😢چکنم و ایا بازم اینارو ادامه بدم کی تموم میشه به نظرتون.دکتر گفته اگر تا سه روز دفع نشد کورتاژ.چنان وحشتی دارم که ...میدونم درد سقط رو میدونین دیوونه شدم

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کورتاژ میترسی ؟ کورتاژ هیچی هیچی درد نداره مثل خوابه بعدش هم خونریزی نداری من اینجور بودم

اره منم همینطوری بودم.حدودا تا یه هفته خونریزی پریودی داره و دردشم مث پریودی قابل تحمله.

خدای مهربون شکرت😍
2728
از کورتاژ میترسی ؟ کورتاژ هیچی هیچی درد نداره مثل خوابه بعدش هم خونریزی نداری من اینجور بودم

بخدا ادم ترسویی نیستم برام شده کابوس و اشک میریزم.میگم بعدش ناقص میشم؟ خداروشکر گذروندی 🤗ابلن نی نی داری

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

قرصارو ادامه بده دفع میکنه

من کنار قرص با این ترکیب کامل دفع کردم امیدوارم کمکت کنه

مریم گلی بومادران و سیاه دانه این سه تارو دم میکردم رو چار پنج لیوان میخوردم سه روزه  دفع شد

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2740
عزیزم از اول کورتاژ میکردی انقد درد نمیکشیدی.خیلی راحته اصلااااا نترس

افتادم به تعطیلیهای خرداد خاکبرسر.بعد هم اطلاعات عجیب عریب برای کورتاژ و انترن بیمارستان یه انتی بیوتیک بمن نداد.گفت برو ما کاری نمیتونیم بکنیم تا بعد تعطیلات و من موندم و دفع تیکه ای از جونم.بعد از خونریزیهایی که جونم رو گرفته بود

قرصارو ادامه بده دفع میکنه من کنار قرص با این ترکیب کامل دفع کردم امیدوارم کمکت کنه مریم گلی بوماد ...

اهان یعنی چند وعده تو روز بخورم ؟ من وعده ی اولم بود.حمام میشه رفت ربطی به عفونت نداره؟ حالم داره از خودم و بوی گند تنم و روحم بهم میخوره فقط سرمو شستم نمیدونم راسته دروغه

نه ش اول هفته هفتم سقط شد ...

پس میفهمی 😭چقدر وقته گذشته نمیترسی از بارداری یا امیدواری بمنم بگو.

پس میفهمی 😭چقدر وقته گذشته نمیترسی از بارداری یا امیدواری بمنم بگو.

اره  

امروز دقیق یکماهه 

هنوز اقدام نکردم ولی شوهرم همین ماه بی توجهی کرد و ریخت داخل ولی من میترسیدم و شستمش حالا که پریود نشدن نمیدونم هر چی خواست خدا باشه...

دیگه کاریه که شده نمیشه تا آخر عمر عذاب کشید که ایشالله بارداری بعدیمون ساااالم وسلاااامت میتونیم تا آخرش

آدم تو عمرش فقط یکبار حامله نمیشه که

میگن اونایی که سقط دارن بارداری بعدیشون یک درصد احتمال سقط داره  و سالم سالم میشه