2733
2734
عنوان

درمان جوس ولک

68 بازدید | 13 پست

الان میگم گلا. ببینین من قسمت پیشونیم اصلا لک وجوش اینا نداره .پوست این قسمت هم نه خشکه ونه چرب روی بینیم هم روزنه های سر سیاه هست وپوست اطراف بینیم منافذ باز داره که تقریبا قابل مشاهدست وقسمت چونم هم نه چربه ونه خشک وبدون منافذ باز واینا ولی قسمت گونه هام هم پوستش معمولی وگاهی هم خشکه ولی اغلب همینجا حوش میزنم ولک میشه اگه یه ذره هم با پوستم ور برم قرمزیش تا چند روز میمونه

پوستت حساس و مستعد جوش هست

جوش همیشه ب نوع پوستم بستگی نداره 

از وسایل استفاده کن برا پوست حساس باشع

به استرس کم خوابی حتی به کم ابی پوست ینی استفاده نکرد ن از آبرسان یکم کم اب بخوری 

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گاهی پوست که خشک میشه و کم اب یا درهیدراته میشه

غده های سبوم پوست برای تولید چربی پوست تلاش میکنن😅 و همین باعث پوست میشه از ابرسان استفاده کن از برند های ایرانی ژوت درمالیف 

ابرسان طبیعی خیار و گلاب

سلام دوست عزیز، من مشاور طب سنتی هستم و با تشخیص مزاج میتوانم علت لک و جوش صورت تون رو تعیین کرده و راهکار غذایی بدهم در صورتی که تصمیم به اقدام با این روش درمانی داشتید در واتس آپ به شماره ٠۹۱۳۸۲۵۵۴۸۴ پیام بدهید تا در اولین فرصت جلسه مشاوره براتون بگذارم.

گاهی پوست که خشک میشه و کم اب یا درهیدراته میشه غده های سبوم پوست برای تولید چربی پوست تلاش میکنن😅 ...

من محصولات زیادی استفاده کردم و نتیجه نگرفتم الان براتون میگم :صابون نو باکتر. صابون ان جی. صابون گوگردی. لایه بردار نورمادرم ودرمالیفت. گل ختمی خوردن وزدنش به صورت. سفیداب. ماسکای خانگی. یخ. کرم روشن کننده حاوی هیدروکینون سینره.  روغن بایو ایل. کرم ضد لک زبورل که برا لک عالی بود ولی من بینوا باهاش جوش مبزدم. قرص تتراسایکلین. و.... خسته شدما

من محصولات زیادی استفاده کردم و نتیجه نگرفتم الان براتون میگم :صابون نو باکتر. صابون ان جی. صابون گو ...

از صابون استفاده نکن چون صابون پی اچ پوست رو بهم میرنه اژ پن استفاده کن چون پی اچ ش مناسب پوست هست

یخ م خوبه ولی تو میگی پوستت سفید و حساسه هیچوقت بدون پارچه نکش روصورتت بزار لایه ی پارچه نخی و بصورت ضربه ی بزنن رو پوستت

2740

بخدا دیگه خسته شدم میبینم کسایی که پر جوش ولک های بد ووحشتناکی دارن پوستشون اکی شده بعد من اینقدر حساسم وخرج میکنم نتیجه نمیگیرم مارکای مختلف ایرانی وخارجی هم استفاده کردم. اگخ بگم میلیونی هرج مردم دروغ نگفتم 

از صابون استفاده نکن چون صابون پی اچ پوست رو بهم میرنه اژ پن استفاده کن چون پی اچ ش مناسب پوست هست ...

یخ بارها زدم فایده نداره الانم از پن لیلاک استفاده میکنم بدک نیست. میگن باید علت جوش بفهمی من الان نزدیک دو هفتست ناشتا میوه میخورم. تخم شربتی وکاسنی وشاه تره شابداز کبدم باشخ ولی نیست یا از مشکلات هورمونی که بازم نبود

یخ بارها زدم فایده نداره الانم از پن لیلاک استفاده میکنم بدک نیست. میگن باید علت جوش بفهمی من الان ن ...

ای بابا 😅😅 منم میخام عرق کاسنی امتحان کنم

برا تو نتیجه نداد!!؟

راستی هفتگی رو بالشتی بشور استرس نداشته حواس ب تغذیه ت باشع چون ما پوستمون مستعد جوش هست دیگ با هرچی جوش میزنیم متاسفانه

ای بابا 😅😅 منم میخام عرق کاسنی امتحان کنم برا تو نتیجه نداد!!؟ راستی هفتگی رو بالشتی بشور استرس ...

اره واقعا ولی زورم از این میاد ماها مشکلمونم حاد نیست واینه وضعمون. نادیا جون عرق کاسنیو وشاتره تازه شروع کردم اگه خوب باشه حتما بهتون مبگم. الان میخوام برم محصولات واسه این پوستم بخرم نمیدونم چی بخرم چه مارکی بخرم اصن یه وضی

اره واقعا ولی زورم از این میاد ماها مشکلمونم حاد نیست واینه وضعمون. نادیا جون عرق کاسنیو وشاتره تازه ...

مررسی عزیزم اگر نتیجه بهم بگو بی زحمت

چیا میخای بخری؟