2737
2739

من ی چیزی شنیدم که اگر امتحان رو بالای هفت بگیری با مستمر جمع بشه، بشه ۱۰ دیگه نیاز به تک ماده نیست درسته؟ یا به مستمر ربطی نداره اگر نمره برگه ۷ باشه باید تک ماده بشه 

کدوم درسته؟ 

🧸

اولی درسته زمان ما ک.اینجوری بود 

اینکه رد بشی یا ن بستگی ب نمره ترم اول و مستمر داشت

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا انقدر سطح توقعت پایینه عزیزم؟من اگر برگردم به زمانی ک سن تو بودم تنها کاری ک میکنم در خوندنه نه حساب و کتاب برا اینکه میوفتم یا نه،میدونم الان متوجه نمیشی ولی وقتی همسن من شدی شاید بفهمی درس خوندن بهترین کاریه که ادم تو سن مختص ب خودش باید انجامش بده 

نمیدونم چی بگم 
2740
چرا انقدر سطح توقعت پایینه عزیزم؟من اگر برگردم به زمانی ک سن تو بودم تنها کاری ک میکنم در خوندنه نه ...

بعله کاملا درسته... من همیشه تلاشم رو میکنم آخه یه مشکلی پیش اومد نتونستم خوب امتحان بدم اصلا شاید خوب داده باشم واقعا نمی‌دونم 😅

🧸
جوری گند میزنه به معدلت که نمیتونی درستش کنی.ترمیم معدل هم فقط برای کنکور تاثیر داره برای استخدامی،ب ...

واقعا؟ وای 😥 

آخه من توی تمام سال تحصیلم ی بار هم نشده برم شهریور امتحان بدم البته واقعا نمی‌دونم نمرم چند میشه فقط میخام بدونم چجوریه 

🧸
واقعا؟ وای 😥  آخه من توی تمام سال تحصیلم ی بار هم نشده برم شهریور امتحان بدم البته واقعا نمی‌ ...

شهریور اسمش بده ولی مطمئن باش خیلی بهتر از اینه که بخوای دروس رو تک ماده و تبصره کنی.حداقل میتونی با نمره ی بهتری فارغ التحصیل بشی.اون امتحانایی رو که میتونی نمره ی خوبی بیاری همین الان بده بقیشو بزار برا شهریور.

2706