2737
2734
عنوان

بفرمایید خوشگلا اینم تاپیک خز بازیای عروسی دوباره زدم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 3247 بازدید | 165 پست

من عروسی دختر داییم بود اون وسط واسه خودم قر میدادم که یهو اون یکی زنداییم صدام کرد با چندتا خانم سر یک یک میز نشسته بودند به من گفت البته با عشوه عزیزم شام کی میارن منم جو عروسی و رقصیدن گرفته بودم  گفتم زنداییم چقدر شکموی حالا شام هم بهت میدن انقدر بخور تا گامبو شی بعدها فهمیدم این حرف ش بهونه بود که منو سر میز بیاره چون اون خانم ها همراهش بودند دوست هاش بودن از من خوششون اومده بود البته وقتی حرف زدن منو دیدن کلاً پشیمان شدند زنداییم هم کلی شرمنده شده بود مدام میگفت محاله شوهر گیرت بیاد سبک خانم

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خزبازی نامزدیمو میگم واسه اولین بار میخواستم برم خونه مادرشوهرم بعد از نامزدی شوهرم ماشینشو داده بود ...

وااااایییییی خدا نکشت مردمممم😂😂😂😂😂😂

بازم بگو

خداخیرت بده

اشکم درومد😂😂😂

2742

بچهها جشن عقدم بعد محضر رفتیم خونه مادر شوهرمینا، اونا یه آینه قدی بزرگ تو پذیرایی خونشون داشتن، من که تازه اصلاح کرده بودم و ابرو ها مو بر داشته بودم، هنو خودمو یه دل سیر نگاه نکرده بودم، از اول تا آخر مهمونی جلوی اون همه ادم میرفتم جلوی آینه خودمو نگاه میکردم🤦‍♀️موقع رقصم از اول تا آخر جلوی آینه رقصیدم محض رضای خدا یه بار برنگشتم رو به روی شوهرم، بیچاره شوهرم با خواهرش میرقصید🤦

بچهها جشن عقدم بعد محضر رفتیم خونه مادر شوهرمینا، اونا یه آینه قدی بزرگ تو پذیرایی خونشون داشتن، من ...

😂😂😂

یاد خودم افتادم جشن عقدم اولین بار ارایش کرده بودم بعد واقعا خوشگل شده بودم

آینه نبود اونجا میزایی که روش سفره چیندن مثل اینه بود خم می شدم خودمو تو میز ببینم

میزاشم بلند

انقدر هم ذوق داشتم تو کل مجلس می دویدم انگار دنبالم کرده بودن😂😂😂

خواهرشوهرم انگار میگ میگ بگیره میومد پیشم میگفت لباست بلند یجا بشین کثیف نشه😝

😂😂😂 یاد خودم افتادم جشن عقدم اولین بار ارایش کرده بودم بعد واقعا خوشگل شده بودم آینه نبود اونجا ...

🤣🤣🤣🤣 چند سالت بود؟ من ۱۶ سالم بود، این موضوع برای ۱۰ سال پیشه

🤣🤣🤣🤣 چند سالت بود؟ من ۱۶ سالم بود، این موضوع برای ۱۰ سال پیشه

من۱۷سالم بود

البته خداروشکر خیلی خزبازی درنیاوردم اما همه فهمیدن از ارایشم خوشحالم

یه دختری هم بود دختر یکی از کارگرای تالار کلا بمن چسبیده بود دست گلم هم دستش بود جا داماد می شیت و فقط باهام حرف می زدم

منم دلم نمیومد بگم چیزی ولی خیلی رومخ بود اخر میخاستم برم اتاقا با داماد تنها غذا بخورم ایشونم اومد که مامانم دیگه جداش کرد😁

2740
وااااایییییی خدا نکشت مردمممم😂😂😂😂😂😂 بازم بگو خداخیرت بده اشکم درومد😂😂😂

خخخخ همیشه بخندی😂😂

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
بچهها جشن عقدم بعد محضر رفتیم خونه مادر شوهرمینا، اونا یه آینه قدی بزرگ تو پذیرایی خونشون داشتن، من ...

بیچاره😂😂😂

اگه بازم گذاشتی لایکم کن ممنون خوشگل خانوم دلم شاد شد😘

باشه عزیزم خداروشکر ک شاد شدی

خزبازی نامزدیمو میگم واسه اولین بار میخواستم برم خونه مادرشوهرم بعد از نامزدی شوهرم ماشینشو داده بود ...

واااااااااای 🤣🤣🤣🤣🤣چه سوژه باحالی شده بودی 🤦‍♀️ از صبح دارم خونه تمیز میکنم اومدم تو تاپیک خستگی از تنم در رفت خدا خیرت بده😅😅😅😘😘

واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم فندق مامان😍🤗🤤
2706