2737
2734
عنوان

یه خبر خوووب

243 بازدید | 12 پست

سلام بچه هااااا... من اومدم با دست پرررر. دوستایی ک منومیشناسین میدونین که شوهرم تو شوش نمایندگی مرکزی شرکت لیمون رو داره حتی خود پیج رسمی لیمون هم مارو تایید و معرفی کرده. منم دست ب کار شدم و یه پیج زدم تو اینستا تا اونایی ک شهرستانن یا نمیتونن حضوری خرید کنن خیلی راحت و خیلی هم سریع سفارششونو درب منزل تحویل بگیرن. چون بدون واسطه ایم قیمتامونم خیلی ارزونتره. پسسسسس بشتابید

لیمونیا#  limoniyaware#

از من غلط املایی نگیرین خستم نمیتونم هی اونا ک اشتباه مینویسمو درست کنم. مررررسی اه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لباسشویی هم دارین  چن قیمته

نه گلم محصولات لیمون شامل سرویس آشپزخانه میشه پلاسکو

از من غلط املایی نگیرین خستم نمیتونم هی اونا ک اشتباه مینویسمو درست کنم. مررررسی اه  
2738

بچه ها همتون نظراتون مهم و ارزشمنده پس بدویین برین پیجمو فالو کنین

خیال کردم کرونا تموم شده

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا