2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم صارم

123 بازدید | 9 پست

بچه ها کسب  تازگی ها عکس رنگی داده ؟ 

من میخوام برم صارم بهم نزدیکه ولی تو سایتش یه عالمه شرایط نوشته نامه عدم عفونت و این حرفا  من مطمینم عفونت ندارم وقت هم ندارم الان برم دکتر بنویسه برام 

شماها میدونید اگه دکتر بیرون نامه بده قبوله یا باید دکترای خودشون معاینه کرده  باشن حتما ؟ 

اگه جای بی دردسر دیگه  ای غرب تهران سراغ دارید بهم معرفی کنید میخوام پریودم تموم شد  یه راست برم عکس  و بگیرم  بیام .

من رفتم معاینه دکتر بهم قرص داد ولی گفتن چون قرص مصرف میکنی احتمال داره هنوزم عفونت تو بدنت باشه د ...

درد داره معاینشم%؟؟؟ 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رفتم معاینه دکتر بهم قرص داد ولی گفتن چون قرص مصرف میکنی احتمال داره هنوزم عفونت تو بدنت باشه د ...

چه قرصی داد ؟ همون صارم رفتی ؟ 

به نظرت من از الان قرص بخورم که معاینه کنن خودشون اگه اوکی بودم انجام بدن ؟ 

چه قرصی داد ؟ همون صارم رفتی ؟  به نظرت من از الان قرص بخورم که معاینه کنن خودشون اگه اوکی بود ...

بله من صارم رفتم 

عزیز دل شما باید روز اول یا دوم پریودت زنگ بزنی صارم

خودشون بهت میگن چه قرصایی مصرف کنی 

حتما یه پد با خودت ببر

قرصاییی که میگن استفاده کن

صبحانه هم بخور حتما

خیلیا تونو واسه امضاتون لایک میکنم💖
مرسی از اطلاعاتت خیالم راحت شد پس باید روز پریود زنگ بزنم خودشون راهنمایی کنن 🙏🌺 

آره عزیزم

عکسم دردنداره در حد 10ثانیه شایدم کمتر

در حد روز اول پریود بمدت چند ثانیه

خیلیا تونو واسه امضاتون لایک میکنم💖