2733
2734
کرررمش من میزنم.

ببخشید اینقد میپرسم چه مارکی؟من شنیدم فیروز خوبه

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط هرروز دوش میگیرم و لباسم رو اگر جوری باشه که زیربغلم رو بپوشونه عوض میکنم

موهای زائدش رو هم تند تند با نوره تمیز میکنم

ببین تعریق واسه بدن لازمه تا حد نرمالش،اما طب سنتی یه راهکار داره واسه اینکه عرقتون بوی بد نده،اونم اینکه تا میتونید چیزهای خوشبو مثلِ هل،دارچین،گل‌محمدی و گلاب و زعفرون ،عرق نعنا بخورید خیللیییییی تأثیرگذار هست،عرق دیگه بوی بد نمیده

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2731
عزیزم ادم که هر روز بره حمام زینک هم نزنه بو نمیگیره. الکی کرم نزن زیاد

اخه گلم میرم سرکار به هر حال اونجا ادم فعالیت داره عرق میکنه برای همین میرنم که عرق هم کردم بو نده بعد عطر میزنم 

خیلی خوبه اصن بو عرق نمیگیره ادم من و مامانم سه ساله میزنیم و اصلا دیگه مام نمیخرم 😂با پنج تومن تا ...

آره واقعااااا😂😂😂تاحموم بعدی حالایکی دورز دیگه که بری خدایی بوعرق نمیده آدم👌👌👌

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
ببخشید اینقد میپرسم چه مارکی؟من شنیدم فیروز خوبه

آره آره فیروز بزلرعکسشدبزارم

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
چطور بزنیم بعد از حمام ؟

بعد حمام تا لباس نپوشیی پودرش بزن زیر بغلت چون نمناکه بهش میچسبه بعد دیگه لباس بپوش،اولش فکر میکنی همش میریزه وتاثیر نداره ولی بعدش میبنی از مام واسپری هم بهتره تازه رنگ اون قسمتم روشن میکنه

2706