2733
2739
من هر روز دوش میگیرم...زیر بغلم هم بعد از حموم کرم زینک میزنم اصلااا بو عرق نمیدم هیچ وقت بعدش ادوکل ...

عزیزم ادم که هر روز بره حمام زینک هم نزنه بو نمیگیره. الکی کرم نزن زیاد

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
منم خودم کشفش کررردم😂😂😂😉 عالی این کرررررمه... توخونه بودمام تموم شده بودگفتم بزاراینوبزنم ببینم ...

پمادش یا کرمش؟

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

مام برند ژیلت ینی اقدر خوبه زبونم قاصره از بیانش😍😂 و بادی اسپلش سیگل و لوسیون برند وازلین 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
منم خودم کشفش کررردم😂😂😂😉 عالی این کرررررمه... توخونه بودمام تموم شده بودگفتم بزاراینوبزنم ببینم ...

خیلی خوبه اصن بو عرق نمیگیره ادم من و مامانم سه ساله میزنیم و اصلا دیگه مام نمیخرم 😂با پنج تومن تا چند ماه هیچ بویی ادم نمیده

خوشبحالتون.من یه روز درمیون میرم حموم و فایده نداره.بادی اسپلش و مام و ادکلنم استفاده نمیکنم

خب عزیزم هرروز یاروزی‌چن بار با ابو ی تیکه پارچه تمیز فقط زیربغلتوبشور و مام یااسپری استفاده کن

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2706