2737
2734
عنوان

کیا بدون عروسی رفتن سرخونه زندگیشون لطفا بیاین بگین پشیمونید یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 154 پست
یعنی بمونم تا چند ماه دیگه ک ملوم نیست اصلا تموم بشه این کرونا یا نه.... بعدشم که محرم و صفر و فصل س ...

خونه خودتون یا خونه مادر شوهر یا یک فامیل نزدیک که خونه اشون بزرگ باشه و بتونی ، حداقل پنجاه نفرو دعوت کنین نداری؟ ، باور کن حسرت میشه برات ، ی جشن تو خونه بگیر با لباس عروس 

خدایا چی میخواستیم و چی شد! 
اگه برم به نظرم سرد میشه دگه تو فکر مراسم نیست --لباس عروس و خریدم ارایشگامم رزوه ولی اگه بگه کنسل ک ...

پس فعلا نرو بگو من صبر ميكنم تا عروسي بگيري

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۶سالگی ازدواج کردم مجلس عقد نداشتم عروسی نگرفتیم آرایشگاه نرفتم هییییچ عکسی ازعروسی و آلبوم واین ...

والا وضعت که‌خوب‌باشه به هر بهونه ای میتونی جشن بگیری سالگرد ازدواج جشن تعیین جنسیتت تولد نمیدونم چی چی جبران هزارتا عروسی‌میکنی

عزیزم من سرخونه و زندگی نرفتم و دو سال پیش در دوران نامزدی جداشدم.. قرار بود جش ن عروسی نگیریم چون نامزد م از پس مراسم برنمیومد ..وبعدش به این نتیجه رسیدم که اگر کمی اجازه ی  سختی بهش میدادم باورکن در نظرش عزیزتربودم....مرد زنی رو که سخت به دست بیاره بیشتر قدر میدونه.....راسته که واقعاً میگن زنی که خرج داره ارج داره....نمیگم در فشار اقتصادی زیادقرارش بده ولی شده حتی یک جشن ساده وجمع وجوربگیر....به خاطر عزت خودت 

2731
شوهرتم خوب داره از آب گل آلود ماهی میگیره😐 تو ک دوسالونیمه صبر کردی نهایت یسال دیگ ام روش  م ...

اره واقن هربار اسم عروسی میومد هی میپیچوند و اخرم بعد دوسال اصرار من اینجوری شد---کاش بابام زنده بود یکم پشتم بود

خانمايي كه ميگن پشيمونم از گرفتن عروسي، واقعا راست ميگين يا ميخواين به استارتر دلداري بدين ما عروسي ...

وا مگه مریضم دروغ بگم؟

برای من مفید نبود

کلی هزینه الکی و تنش و حاشیه درست شد

ی عکس و فیلم موند. عکسو ک بدون عروسی هم میشد گرفت. فیلمشم ک اصلا نگاه نمیکنیم. 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
واقن؟ چطوری ناراحت   نمیشین؟ پس چرا من دارم دق میکنم

اون عروسیه باشکوهم آخرش عکسا میمونن ک من دارمشون بجا پوله عروسی ک بیان کلی حرف پشتمون بزنن ماشین خریدیم خیلیم عالیه

😍سلامتی فندقم صلواااات😍

من عقدم خوب بود اما عروسی نگرفتم میخواستم سالگرد بگیرم که فک نکنم با این اوضاع بتونیم،تواین یه سال خیلی از زندگیم راضیم اما هنوز از تو فکر لباس عروس نتونستم دربیام،گاهی میگم بیخیال اما ته دلم میخوام،حالا قرار شده یه کلیپ خیلی قشنگ بسازیم،تاپیک آخرم هست حرفام

2738
والا وضعت که‌خوب‌باشه به هر بهونه ای میتونی جشن بگیری سالگرد ازدواج جشن تعیین جنسیتت تولد نمیدونم چی ...

عزیزم جشن جنسیت یا تولد میتونه لباس عروس سفید پفی بپوشه؟😂

اینجور ک معلومه ایشون عروسی بگیرن خیلی بهتره 

حالا ن عروسی انچنانی با بریز و بپاش زیاد..

وااااا🙁 
واقن؟ چطوری ناراحت   نمیشین؟ پس چرا من دارم دق میکنم

این خانم داره میگه لباس عروس پوشیده اتلیه رفته ، ماهم میگیم این کار هارو بکن ی جشن کوچیک بگیر ، ن اینکه امروز بگن میخوایم عروسمون رو ببریم ، بعد تو چادر سرت کنی همینجوری بری خونت ، اگه جشن کوچیک داشته باشی با لباس عروس و اتلیه اصلا حسرت نمیشه خیلی هم خوبه

خدایا چی میخواستیم و چی شد! 
اره واقن هربار اسم عروسی میومد هی میپیچوند و اخرم بعد دوسال اصرار من اینجوری شد---کاش بابام زنده بود ...

بزار برات خرج کنه بخدا قسم ک بعدا میگه تو بدون عروسی اومدی خونه من 

عروسای دیگرو میبینی حسرت میخوری زنی ک خرج نداره ارج نداره

خدا پدرتو بیامرزه😢😭

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
والا وضعت که‌خوب‌باشه به هر بهونه ای میتونی جشن بگیری سالگرد ازدواج جشن تعیین جنسیتت تولد نمیدونم چی ...

تاالان هیییییییییییچ جشنی نگرفتم عزیزم که خرج کنم بچه هم ندارم

خیلی سازش کردم با خرج نکردن 

جشن تولد همسرم یاخودم 

خودم کیک درست میکنم

بنظرمن آدم یکی دوسال سختی بکشه خیلی بهتراز یه عمرسختی کشیدنه اونم فقط بخاطره یه هوس که عروسی میخام یا باغ میخوام یا......

...و زندگی.....تکرار،تکرارهاست..
من اصلام ناراحت نیستم😁😁😁 ولی آتلیه رفتیمو یه جشن کوچیک گرفتیم ولی جاریم که عروسی گرفت هنوز برا ...

اخه پول شام عروسی که با خود مهمونا در میاد--اتلیه و اینام که همه میگن عروسی نمیگیری هم برو...ادم چند ملیون بده ارایشگاه ک فقط عکس بگیره؟

2706