2737
2739

هر کی میدونه بگه چیشد بچه ها تا اونجا بودم که شوهرش رفته بود خونه پدرش 

چرا ترکید تاپیکه اومدم بخونم مثلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که اصلا باور نکردم

به نظرم سرکاری بود

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

😂😐

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
2738
هر چی تاپیکه میان میترکونن خب چرااااا من همیشه وقتی میام تاپیکای جنجالی یا وسط خوندن میبینم ترکی ...

وای اره بخدا نمیزارن آدم بفهمه اخرش چی میشه 

منم رفتم اومدم دیدم ترکیده😒

زخمم کاریه...💔  هی تیر ایکشه...    بریت و گل بگیت...💫 ای دل نخشه...💔 خدا بارون بزه...☁ ای زخمه بشور... خدا یا مرحمی... سی دلم بجو...  خدا حالم بیه...💔 مه نونی چمه...  یار کرده ولم...💔 سر تا پام غمه...   خدایا تو چته...✌ مه بی مو بدی...😣 یه تیرناحقی...💘 و قلب مو زدی...💔😔
وای اره بخدا نمیزارن آدم بفهمه اخرش چی میشه  منم رفتم اومدم دیدم ترکیده😒

بس حسودن یه عده هر چی تاپیکه میترکونن مخصوصا هرچی تو پر بازدیدا هس نی نی سایت الکی شده اصلا من هیچ تاپیکی رو تا آخر نمیتونم بخونم 

شما فهمیدی چی شد 

فقط میدونم شوهرش حرفش رو باور نکرده بود گفته بود دخترخاله همچین کاری نمیکنه😑😟

زخمم کاریه...💔  هی تیر ایکشه...    بریت و گل بگیت...💫 ای دل نخشه...💔 خدا بارون بزه...☁ ای زخمه بشور... خدا یا مرحمی... سی دلم بجو...  خدا حالم بیه...💔 مه نونی چمه...  یار کرده ولم...💔 سر تا پام غمه...   خدایا تو چته...✌ مه بی مو بدی...😣 یه تیرناحقی...💘 و قلب مو زدی...💔😔

اون خانمه یزیر راه پله چی شد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706