2737
2734

پسرم زمستون امسال عمل لوزه سوم انجام دادعلائم قبلش هم خرخرشبانه و قطعی نفس تو خوابه و بی قراری شبانه وقروچه دندتن داشت بعد عمل عالی شد اما الان دوباره بعد از ۶ ماه که از عملش گذشته علائماش دوباره برگشته نه به اون شدت ولی هر روز انگار بیشتر میشه .مطب دکترش هم بسته است تو رو خدا بگین من باید چه کنم دارم از غصه میمیرم😭😭😭😭😭😭😭 

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

تجربه عمل ندارم🤔پسر منم لوزه داره.واسه پسر شما مشکل تنفسی ایجاد کرده واسه پسر من پشت گوششه😥تا عود میکنه پشت گوشش مایع جمع میشه وگوشهاش سنگین میشن.بخاطر کرونا نمیتونم ببرم عمل.سنش هم کمه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
تجربه عمل ندارم🤔پسر منم لوزه داره.واسه پسر شما مشکل تنفسی ایجاد کرده واسه پسر من پشت گوششه😥تا عود ...

من ۶ ماه گریه و زاری کردم بالا سرش از بس شبا نفسش قطع میشد میگفتم الان خفه میشه و با هزاران بدبختی و خون دل عملش کردم الان باز انگاری عود کرده دیگه طاقت ندارم دارم سکته میکنم باز اگه این نفسش قطع بشه یا بره زیر عمل اونم با این کرونا

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ۶ ماه گریه و زاری کردم بالا سرش از بس شبا نفسش قطع میشد میگفتم الان خفه میشه و با هزاران بدبختی و ...

مگه کامل برنمیدارن؟پس چرا دوباره مشکلساز شده؟🤔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
 گلم لوزه كه برداشته شه ديگه در نمياد كه بخواد عود كنه منم عمل كردم خواهرمم عمل كرد ولي ديگه ع ...

چرا عزیزم دکترهم گفت احتمال عود داره و اگه عود کنه شاید مجدد به عمل بکشه.اینم از بدشانسی منه دیگه😭

فقط لوزه سوم رو برداشتن يا تمام لوزه رو؟

لوزه سومش فقط مشکل داشت اما دکتر گفت همه رو برمیدارم که دیگه راحت باشه .سه تا رو برداشت

2738
مگه کامل برنمیدارن؟پس چرا دوباره مشکلساز شده؟🤔

چرا ولی انگاری باز احتمال عودش هست یکی از دلایلش میگن الرژی هستش اما پسر من الرژی نداره

چرا ولی انگاری باز احتمال عودش هست یکی از دلایلش میگن الرژی هستش اما پسر من الرژی نداره

شایدم سرماخورده🤔

الان پسرتون خوب شده؟

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
من واقعا نميدونم چجوري ميخواد عود كنه وقتي همه رو برداشتن . باورت ميشه تاحالا نشنيده بودم .

من نمونه ی این استثنام😂 دو سالگی عمل میکنم دوباره کلاس دوم عود میکنه عمل میکنم دکتر گفته بوده از هر چند  هزار نفر یکی اینجوری میشه

دست در دست هم دریا می‌شویم ، طوفان می‌شویم ، می‌خروشیم ، دست در دست هم ، مشت‌های محکمیم فریاد میزنیم آزادی 🕊✌ #ایرانم💔

سلام شما پسرتون رو دوباره عمل لوزه بردین پسر منم ۴ ماهه عمل شده الان با شدت زیاد برگشته شبا اصلا خواب نداریم نفسش میره دارم دیوونه میشم

سلام شما پسرتون رو دوباره عمل لوزه بردین پسر منم ۴ ماهه عمل شده الان با شدت زیاد برگشته شبا اصلا خوا ...

سلام تو رو خدا بگین بچه ی شما که علایم لوزه اش برگشته چیکار کردین؟منم ده ماه پیش عمل کردم الان سرما خورده ولی علائم لوزه کاملا برگشته.خواب ندارع اصلا.دارم دیونه میشم میشه بگین دکتر شما چی گفت ؟

سلام تو رو خدا بگین بچه ی شما که علایم لوزه اش برگشته چیکار کردین؟منم ده ماه پیش عمل کردم الان سرما ...

سلام عزیزم نه عمل نکردیم اسپری مومتازون وسدیم کلراید میزنه سه هفته هم قرص مونته لوکاست  مصرف کرد جویدنی فعلا التهاب نداره ولی واسه کنترل میبرم پیش دکترش

2706