2733
2734
ماشالله مامانت زرنگ بوده ها

از چه نظر؟😐😂

البته از نظر خودش کمم هست 14تا

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا اونوقت  جهاز بايد با پسر باشه؟! دخترا چيكار كنن اونوقت؟!مگه برده دارين ميگيرين؟!

چون وقتی زن میگیره باید جهاز هم بده نمیتونه زن نگیره در ضمن ما اینجا هیچکس ن اعتراضی داره ن مشکلی داره شما چرا اینجوری داغ کردین🤔😁

چقدر مهریه هاتون بالاست ماشالله من سیصد گرم طلا و یه سفر حج تمتع البته من طلاهارو برام گرفتن فقط سفر ...

خخخخخخخخخ....عزیزم تو مهریت سیصد گرم بود گرفتی مال من ۱۳۷۲ سکه است چی مثقال هم بهم نمیدن چه فایده😂😂😂

با احترام به استارتر عزیز  این تاپیک ها خوبه ولی یه اشکالی که داره بعضب دوستان میان مقایسه میک ...

نمیاره ولی خیلیها زرنگن میگیرن به راحتی

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

۱۱۴ تا با عمره

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

من همسرم اهل تسنن هست ...و گفت رسم ما ۱۹مثقال و نیمه طلاست..منم چون از اول قصدم ۱۴ سکه بود ،معادل کردم دیگه فرقی نمیکنه..قبول کردم

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤
2706