2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اسی منو زاهنمایی کن چه شیر خشکی میدی؟؟ هر چند ساعت بشون چند سی سی میدی؟؟؟

شیر یارانه ای ...ساعتی نداره اما خب بیشتر وقتا ۲ ساعتی ....سیسی خاصی نداره گاهی ۹۰ گاهی ۶۰

خدایاشکر🌹
2740

من الان نمودارشون رو بر اساس بچه های عادی چک کردم دوتاشم رو زردن کی گفته زیادی اضاف کردن بده بچه بخوره تا جوون بگیره تا چیزی از هم سن و سالاشون کم نداشته باشن الان همسناشون وزنشون بیشتره البته نمودار رشد  بچه های شما با توجه به نارس بودنشون در حد عالیه اما وقتی با بچه های دیگه مقایسشون کنی کمم دارن 

برات اون بالا توضیح دادم 

مرسی عزیزم...نمیدونم بخدا یهو زنگ زدن کلیییییییی سر صدا کردن دعوام کردن چرا انقد بهشون شیر میدی اونا بخوان تو نباید بدی دو  روز دیگه مریض میشن و .....وسط شیر خوردنشون بود دیگه دلم ریخت بهشون ندادم

خدایاشکر🌹
مرسی عزیزم...نمیدونم بخدا یهو زنگ زدن کلیییییییی سر صدا کردن دعوام کردن چرا انقد بهشون شیر میدی اونا ...

دلت میخواس شیر نمیخوردن وزنشون کم بود الان رو روال عادی خودشونن بعدم اگر راه بیافتن از بس تحرک دارن لاغر میشن بعدم تقریبا 1000تا تو روز میخورن خیلی ازبچه های شیر هشکی رو دیدم همینقدر میخورن ماشالا اشتهاشون خوبه بعدم هر چی بزرگتر میشن خودشون کمتر میخورن تا اشتها دارنو میلشون میکشه بهشون بده کلا خود دکترای اطفال میگن بچه هر چقدر شیر خواس باید بهش بدی 

زنگ زدم واس فردا نوبت داده گفت منشی باید بیاین اینجا خود دکتر نمودار بررسی کنه

شیرخشک چاق می‌کنه دیگه طبیعیه 

بهداشت زر زد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
۱۴۰۰ و ۱۷۰۰ تا الان پسرم ۵۷۰۰ دخترم ۵ 

خب عزیزم تازه به نسبت بچه های عادی کم هم هست وزنشون

به نسبت نارس بودنشون هم خوبه وزنشون

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706