2733
2734

اوخی

چه همه مامان دقیق و مهربون اینجا جمع هستند...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهداشتو ول کن بچه من شیر خودمو میخورد خیلی تپل شد همش میگفت دروغ میدی شیر خشک میدی یا میگقت دیابت داره بچت مریض میشه منم هر دفعه کفتم بهش بون زیر نظر متخصص اطفال و از نظر اون هیچ مشکلی نداره اونم دیگه دهنشو میبست 

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
شیرشون کم کرد ساعتاشون تغییر داد گفت سر این ساعتا که گفتم بده فقط دو وعده گفت بیشتر اگه گریه کردن&nb ...

الهییی عززززیزم 

خداحفظشون کنه

شاید به نسبت قدشون میگن وگرنه والا خو خوبه اینجوری هزار ماشاءالله

موهی قدشون چنده؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
الهییی عززززیزم  خداحفظشون کنه شاید به نسبت قدشون میگن وگرنه والا خو خوبه اینجوری هزار ماشاءا ...

ممنون عزیزم خدا نی نی شمارو هم حفظ کنه ...نه دکتر گفت از نارسی در اومدن  و نارس نیستن و نسبت ب وزن تولدشون که پروندشون دست بود وزنشون گرفت و حساب کرد گفت اضافه دارن نسبت ب وزن اولیه ....قدشون بالای ۵۵ نمیدونم دقیقا امروز قدشون گرفت نپرسیدم تو پروندشون وارد کرد گفت همه چیزشون خوبه

خدایاشکر🌹
ممنون عزیزم خدا نی نی شمارو هم حفظ کنه ...نه دکتر گفت از نارسی در اومدن  و نارس نیستن و ن ...

ممنون فدات شم،ای جااانم جیگرا

خداروشکر الحمدلله که خوبن ⁦❣️⁩⁦♥️⁩⁦❣️⁩

2738
ممنون عزیزم خدا نی نی شمارو هم حفظ کنه ...نه دکتر گفت از نارسی در اومدن  و نارس نیستن و ن ...

ولی موهی بخدا توپولی خیلی خوبه این دکترا همش ازخودشون حرف درمیارن

ولی موهی بخدا توپولی خیلی خوبه این دکترا همش ازخودشون حرف درمیارن

میدونی عزیزم دکتر دعوام نکرد گفت فقط واس ی ماه رژیم بگیرن اونم گفت اگه دیدی دیگه خییییلی اذیت کردن ی دو وعده زیاد بده اما بهداشت گفت همینطوری پیش بره دیگه لاغر نمیشن  اصلااا و اینکه دیابت میگیرن ترسیدم 

خدایاشکر🌹
میدونی عزیزم دکتر دعوام نکرد گفت فقط واس ی ماه رژیم بگیرن اونم گفت اگه دیدی دیگه خییییلی اذیت کردن ی ...

خدا نکنه ،ایشالا سلامت باشن همیشه

والا من خیلی نینی توپولی دوست دارم 😍

میدونی عزیزم دکتر دعوام نکرد گفت فقط واس ی ماه رژیم بگیرن اونم گفت اگه دیدی دیگه خییییلی اذیت کردن ی ...

راستی فدات این شیرخشک یارانه ای چه مارکیه؟ تو بازارم هست ازش؟ بنظرت شیر خوبیه؟

راستی فدات این شیرخشک یارانه ای چه مارکیه؟ تو بازارم هست ازش؟ بنظرت شیر خوبیه؟

روش فقط نوشته یارانه ای ....اره هست بعضیام میفروشن ...دکتر بچه های من اوایل قبول نداشت میگفت اپتامیل ببلاک اما وقتی وزنگیری بچه هامو دید گفت همین ادامه بده

خدایاشکر🌹
روش فقط نوشته یارانه ای ....اره هست بعضیام میفروشن ...دکتر بچه های من اوایل قبول نداشت میگفت اپتامیل ...

آره واقعا خیلی خوب بوده