2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با محلول تروفید پاک کردم 

قبلا لیزر کردم ولی جواب نداد یه قسمت رو که کرم رنگ زده بودم بدتر کرد ولی یه کم حوصله بخرج دادم با محلول trufade کامل پاک کردم الان دوباره تاتو زدم امیدوارم برای شما هم پاک کنه

من با محلول تروفید پاک کردم  قبلا لیزر کردم ولی جواب نداد یه قسمت رو که کرم رنگ زده بودم بدتر ...

محلول تروفید رو اینترنتی خریدی عکسشو داری خواهشا جواب بده؟؟

نخوه زدنش چجوره؟؟ باید با دستگاه تاتو بزنی یا فقط با گوش پاکن بمالی

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
من با محلول تروفید پاک کردم  قبلا لیزر کردم ولی جواب نداد یه قسمت رو که کرم رنگ زده بودم بدتر ...

سلام ببخشید من از محلول تروفید استفاده کردم ولی اصلا حتی یکم رنگشو تغییر نداد و پوست اطرافشو سوزوند شاید تقلبی بوده میشه بپرسم شما از کجا خریدین؟واینکه میدونین کرمش چطوره؟

سلام ببخشید من از محلول تروفید استفاده کردم ولی اصلا حتی یکم رنگشو تغییر نداد و پوست اطرافشو سوزوند ...

سلام.ببخشید میخاستم بدونم هنوز جواب نگرفتید از این محلول؟؟

از چه فروشگاهی شما خریدید؟چند؟

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

سلام 

دایی من یه تاتوی خیلی بزرگ پشتش داشت که چند بار هم لیزر کرد پاک نشد، تا اینکه از محلول پاک کننده آمریکایی تروفید استفاده کرد الان بدون کوچکترین اسکار یا جای زخم خالکوبی ش پاک شده

روش پاک کردن تاتو با محلول تروفيد

🚫پاک کردن خط چشم ممنوع🚫

در ابتدا موضع مورد نظر را با آب و صابون شسته خشک می نمایید.قلم مو را به همین صورت شسته و خشک می نمایید.

محلول را با قلم دقیقا روی قسمتهای تاتو شده میزنیم

❌توجه بر روی قسمتهای دیگر به هیچ عنوان نزنید برای ابرو دقیقا مثل ابروی تاتو شده میزنیم چون قسمتی را که مواد میزنیم تغییر رنگ خواهد داد❌

پس از اینکار کم کم پوست شروع به سوزش خواهد کرد سی ثانیه مکث میکنید پس از آن ميشوييد این زمان با توجه به نوع پوست متفاوت است و بین ا دقیقه تا پنج دقیقه میباشد

سپس پوست را شسته و خشک کرده و کرم ترمیم کننده را میزنیم

هر شب کرم ترمیم کننده را زده تا پوسته ایجاد شده خودش بریزد.

🚫به هیچ عنوان پوسته ایجاد شده را نکنید تا خودش بیفتد در غیر اینصورت جای زخم بر روی پوست ميماند🚫

از محلول هفته ای یکبار استفاده کرده از کرم ترمیم کننده هر شب میزنید

این روند را تا جایی ادامه میدهد که تاتو یا خالکوبی پاک شود

♦️برای از بین بردن قرمزی و تغییر رنگ پوست میتوان یکدوره از رژودرم استفاده نمود.♦️

مصرف خوراکی کپسول امگا ۳ و زینک پلاس موجب تسریع روند شده و پوست یکدست تر خواهد شد.

هر روز بر روی قسمت مورد نظر ضد آفتاب بزنید حتی اگر در منزل باشید.

برای نتیجه بهتر پس از چند مرحله استفاده از محلول یک مرحله دکوپاژ کنید (پودر دکلره +اکسیدان) بعد از یک ماه اگر اثاری از تاتو باقی بود مصرف محلول را ادامه دهید.