2733
2739
عنوان

دوسته خواهرم ۱۵ سالشه ازدواج کرده😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4030 بازدید | 299 پست
ببین ازدواج یه مسئولیت بزرگ و سنگینه تو بچگی نمیشه از پسش بر اومد واقعا 

الان من براومدم میخواید بگید توهم زدی دیگه شماها تجربه اش نکردین نمیتونین بگین حتما بده من خودم به شخصیت طرفم نگا میکنم من زودتر از همه دوستام ازدواج کردم تو خانواده پرجمعیت بزرگ شدم و مسلما مسئولیت پذیریم بیشتر بود ولی یه دوستم واقعا لوس بار اومده بود ۲۱ سالگی ازدواج کرده ۳ماه بعد عروسیش خونه باباشه نه طلاقش میدن نه میان دنبالش بلا تکلیف مونده ولی من درسمم خوندم الانم یه درآمد کوچیک دارم از همسرم راضی ام اونم ازم راضیه اطرافیانم براشون عجیبه ولی تحسینم میکنن آخه اینجا زود ازدواج کردن عادی نیست 

پس ممکنه یه سریا ذاتشون شخصیتشون آماده ازدواج زود باشه 

خوب دیگه منم همینو میگم ببین اون متاهله اینه اگه مجرد بود که دیگه واویلا بود من شخصا با ازدواج زود ...

همه بهش گفتیم زشته و درست این کارا در شان یه خانوم متشخص نیست همه رو شست گذاشت کنار یه فحشایی میداد  نمیدونی کلا خانه از پایبست ویران است ! 

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته خودمم ۱۸ سالم بود عروسی کردم 😂😂😂😂😂ولی اخه من با همسرم ۵ سال اختلاف داریم و واقعا منو دوست ...

اره تو سن کم ازدواج کردن از نظر من مشکلی نداره اختلاف سنیه مهمه  من خودم ۱۷😅😁😁😁

نیا پشیمون میشی کاش یکی بود اونموقع ها میزد تو گوشم ک به جا درس تو نت نچرخم یه روزی میفهمی ک خیلی دی ...

بی کارم بیرون نمیرم 

همش تو خونه م دیگه اینجام نیام کلافه میشم

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2728
همه بهش گفتیم زشته و درست این کارا در شان یه خانوم متشخص نیست همه رو شست گذاشت کنار یه فحشایی میداد& ...

دقیقا

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
من ۱۹سالگی ازدواج کردم و همسرم ده سال ازم بزرگتره خیلیم راضیم همه چیزایی ک واسه ی زندگی خوب لازمه دا ...

شما باز ۱۹ سالت بود مامان بابای منم ص۹ و ۲۹ سالشون بود که ازدواج کردن باهم

این وسط فقط دختر بیچاره اسیب میبینه خیلی بدم میاد ازهمچین مردایی .اه

دقیقا منم مرده عشق و حالاش و کرده دختره زود ازدواج کرده ب خیال این ک برد کرده خبر نداره ی سال دیگه باید بچش و تمیز کنه و تا اخر عمر همین باشه چون جوونیش برنمیگرده

راستش من ب شدت با ازدواج زوپ مخالفم و برام غیر قابل تحمله و دست خودم نیست ازشون خوشم نمیاد تو تصور من رابطه داشتن با دختر سن کم جرمه و ب روحیش اسیب میزنه 

2738
یکی دو ساعت بیشتر نمون بیشتر وققتو بزار رو خودت از همه چی عقب میفتی

شبا تا صب بیدارم خوابم نمیبره اینجام

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
مگه هرکی دیر تر ازدواح میکنه دنبال دوست پسره  یا وفتی میگن دوست پسر فقط به رابطه فک میکنین&nbs ...

خب هی میگن چون ازدواج کرده خیانت میکنه یا از متلک خوشحال میشه 

این کارهایی که شما میگید و من تو متاهلی دارم انجام میدم خیلی هم موفق تر از مجردی 

وای خدا ول کنید بابا الان ی عده هی از کودک همسری دفاع میکنن

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

هنوزم دارید قصاوت و توهین میکنید 

بسه بابا 

مگه چیزی قراره عوص بشه

این همه دختر ۱۵ ساله ازدواج کردن و خوشبختن 

این هنه ام زنای ۳۰ ساله که ازدواج کردن و بدبختن 

با حرفای شما تو سایت بارداری چیزی عوص نمیشه وقت تلف کردنه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2706