2737
2739

چرا انقدر تاپیک جنسیتی زیاد شده 

اگر شما از جنسیت بچه ات راضی هستی چرا میخوای ب زور تو حلق بقیه کنی 

مثل این ک من پولدار باشم....بیام هی بگم وای خوشبحال من خیلی پولدار هستم..وهرکی پول نداره بدبخت هست

مگر نه اینکه خودتم با جنسیت بچه ات مشکل داری

مطمئن باشید وقتی چیزی رو واقعا دارید جارش نمیزنید..نمیگید وایی چون من دختر/پسر دارم لیاقت دارم

خوشبختم

متعحبم خانم های الان هنوز متوجه نیستن ملاک برتری چیز دیگه هست نه جنسیت

پدربزرگ و مادربزرگ منم م 20سال پیش فوت شدن میدونستن 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین یا صلوات بفرستین؟؟

فرستادین لایکم کنین

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف باشه فک کردم تاپیکای جنسیو میگی ک اومدم

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2731

اینجا هرکی بگه پسر دوسته میریزن سرش ولی تو یه تاپیکی یه نفر گفت از پسر و پسردارا چندشم میشه

هیچکی هم به این بیشعور چیزی نگفت

میدونم اینجا همه دختر دوستن لطفا به ما پسر دارها توهین نکنید

ما پسرمون قد دخترشما با ارزشه 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عاشق تفکرتم😍😍

فدات 

انقدر این مسیله ب من فشار اورده ک امروز دوتا تاپیک زدم در موردش

هی میگن خوشبحال هرکی....داره

من خوشبختم چون.... دارم 

بابا ول کنید

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

والا من اصلا این حرفا رو نشنیدم به نظرم این تاپیک ها نا خود آگاه باعث می‌شه آدم احساس تبعیض جنسیتی بکنه در حالی که اینطور نیست 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

درباره پولداری هم کع گفتی یه احمقی میخواس بقیه رو دلداری بده میگفت هرکی پولداره توشون طلاق و خیانت و بدبختیای دیگه موج میزنه

از همینجا بگم خیلی احمقی😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اینجا هرکی بگه پسر دوسته میریزن سرش ولی تو یه تاپیکی یه نفر گفت از پسر و پسردارا چندشم میشه هیچکی ه ...

اره 

یکی امروز میگفت پسر باید باشع..وگرنه کی گوسفند ها رو ببره چرا ...خوب این طرز تفکر میخواد چی تربیت کنه

نفهمیدن ...تربیت و خوب بودن بچه هست م باعث افتخار ه

عزیزم هنوز که هنوزه تفکرات قدیمی هست کاش زودتر برابری برسیم

والا الان مرد ستیزی شده تو جامعه منم هر کی دور و بر خودم میبینم  زن سالاری دارن بر عکس شده از اون ور بوم افتادن.این تفکرات فمینیسم نابود کنندست درست مثل مرد سالاری

باید برابری زن و مرد باشه زن سالاری و مرد سالاری جفتش غلطن.

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
فدات  انقدر این مسیله ب من فشار اورده ک امروز دوتا تاپیک زدم در موردش هی میگن خوشبحال هرکی... ...

من الان حاملم یعنی اندازه نوک سوزنم نمیتونم فرق بذارم هنوزم جنسیتو نمیدونم فقط میگم سالم باشه 

2706