2737
2739
عنوان

مامانا قربون دستتون یه لحظه بیاین

227 بازدید | 31 پست

سلام مامانای عزیز پسرم چهار روز دیگه ۶ ماهش تموم میشه از ۳ ماهگی به خاطر کولیکش تو ننو میخوابوندمش  الان به خوابیدن تو ننو و تکونای اون عادت کرده شدید! میخوام عادت کنه روی پاهام‌بخوابه دیشب هرچی سعی کردم همش گریه کرد باز گذاشتمش تو ننو از طرفی هم ننو خیلی جامونو تنگ کرده چون خونم کوچیکه میشه بهم‌راهکار بدین مرسی

از پاسخاتونم متشکرم😘

وایییییی نگو پدر منم در آمده چند شب پیش رفتیم خونه ی خواهرم شب مجبورمون کرد برگردیم بیایم خونه هر کاری کردیم نخوابید اونجا. منم میخوام ترکش بدم اول شب ها بعد هم در طول روز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عع ینی من تو گهواره نخوابونمش دخترچی مو؟ 

سه ماه نیمشه و عادت کرده تا میذارمش تو گهواره غش میکنه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
وایییییی نگو پدر منم در آمده چند شب پیش رفتیم خونه ی خواهرم شب مجبورمون کرد برگردیم بیایم خونه هر کا ...

برعکس بهتره

در طول روز اول ترک بده

بعدش شبا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
وایییییی نگو پدر منم در آمده چند شب پیش رفتیم خونه ی خواهرم شب مجبورمون کرد برگردیم بیایم خونه هر کا ...

شماهم ننو دارین؟باورکن پسرمن یه ننو تو خونه خودم یکی خونه مادرشوهرم یکی هم خونه مامانم داره جایی بریم خوابش بیاد ننو نباشه من باید بذارمش رو دوشم بدوئم خونه

2738
شماهم ننو دارین؟باورکن پسرمن یه ننو تو خونه خودم یکی خونه مادرشوهرم یکی هم خونه مامانم داره جایی بری ...

نمیشه موقع شیر دادن خوابش کنی؟ 

شماهم ننو دارین؟باورکن پسرمن یه ننو تو خونه خودم یکی خونه مادرشوهرم یکی هم خونه مامانم داره جایی بری ...

اره ننو داریم. منم همینجور باید برگردم خونه. اونشب میگفتم غلط کردم خریدم

2706