2737
2734
عنوان

قیمت تمام شده ی مسکن ملی 300 میلیون!!!! بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 34891 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا شما پشیمون نیستین ؟؟؟

من طبقه بالای خونه پدر شوهرم زندگی میکنم و اجاره خونه نمیدم اما دوستم طفلی با دوتا بچه مستاجر هست کلی کرایه خونه میده و بیشتر از دوساله اقساط رو پرداخت کرده و منتظر تحویل خونه.... بنظر من در کل این طرح به درد ما جوونا و اقشار کم درآمد نمیخوره 😑 

2731
منم طبقه پایین مادر شوهرم زندگی میکنم ولی کرایه میدم🤦🤦🤦🤦

ان شاءلله شما هم ماهم بزودی زود صاحب خانه بشیم روح ماپر عزیزتون شاد من براشون فاتحه فرستادم 🌹

امروز هم اس ام اس اومد که پنجمین قسط رو واریز کنیم فقط ۲۰ روز مهلت دادن

ان شاءلله شما هم ماهم بزودی زود صاحب خانه بشیم روح ماپر عزیزتون شاد من براشون فاتحه فرستادم 🌹 امرو ...

ان شاالله

خیلی ممنونم دستتون درد نکنه 

خیلی هم عالی بسلامتی ان شاالله دیگه قسط آخر باشه😅 

همه قسطای شما چهل میلیون بوده 

واسه شادی روح مادرم اگه میشه صلوات بفرستین ممنونم❤️❤️
ان شاالله خیلی ممنونم دستتون درد نکنه  خیلی هم عالی بسلامتی ان شاالله دیگه قسط آخر باشه😅&nbs ...

بله همه ۴۰ تومان بوده ولی اگر بیشتر واریز میکردیم در الویت تحویل بودیم 

فکر نکنم آخری باشه ولی بازم ممنون از دعای خیرتون

2740

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com

سلام ببخشیدشمانمیدونین قیمتت تمام شده چقدرع ماامروزقسط چهارم رابایدبریزیم حساب چندقسط دیه بایدبدیم 2 ...

سلام عزیزم پروژه به پروژه شهر به شهر فرق داره... ولی بین ۵۵۰ تا ۷۰۰ در نظر بگیرید