2410
2553

سلام خانم ها کیا طرح ملی مسکن ثبتنام کردن؟ برای ما sms اومده و تا 4شنبه وقت داریم 40میلیون واریز کنیم، اول اولش گفته بودن کل واریزی متقاضی 120 میلیون هست و 100 میلیون هم تسهیلات بانک مسکن داره، اما دیشب یهو اخبار اعلام کرد که قیمت تمام شده ی مسکن ملی تو شهر ما 300 میلیون هست که 200 میلیونش رو متقاضی باید بده و 100 میلیونش وام با سود 18درصد!!!!!!!

ما خیلی شوکه شدیم هنوز 40 میلیون رو پرداخت نکردم و اگر پرداخت نکنیم به منزله ی انصرافه

به نظرتون ارزش داره؟؟؟؟

حالا جاش خوبه؟ جای پیشرفت داره؟

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حالا جاش خوبه؟ جای پیشرفت داره؟

تو شهر ما 2 تا محله یکیش حاشیه شهره یکیش جای خوبیه

همه میگن اون جای خوب رو به نور چشمی ها و از ما بهترون میدن، ولی خودشون که میگن همه واحدها قراره قرعه کشی بشه

خیلی دودل شدم خواهشا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه در این شرایط نمیدونم به صرفه هست این طرح مس ...

ببین ملک خیلی گرون شده. گرونترم می‌شه. 

همون مسکن مهرا رو با ۱۵، ۱۶ تومن می‌دادن، الان تو شهر ما بدترینش حداقل ۱۵۰ تومنه. ظرف کمتر از ۶ سال، ده برابر رشد کرد. خونه‌های داخل شهر انقدر رشد نکرده. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2714
تو شهر ما 2 تا محله یکیش حاشیه شهره یکیش جای خوبیه همه میگن اون جای خوب رو به نور چشمی ها و از ما ب ...

اون حاشیه هم احتمالا شهرک می‌شه. 

تو بازی این دولت بیفتی تا ۵۰۰ هم میره اما چند متریه و کجای شهره ۳۰۰ خوبه برای خونه بنظرم الان فقط ...

100 متری یه پروژه حاشیه شهره یه پروژه جای خوبیه میگن که با قرعه کشی واحد های هرکس معلوم میشه

اقساطش هم بین 1ونیم تا 1وهفتصد

ببین ملک خیلی گرون شده. گرونترم می‌شه.  همون مسکن مهرا رو با ۱۵، ۱۶ تومن می‌دادن، الان تو شهر ...

آخه مسئله اینه کسی که 300 تومن پول داره بنظرتون نیاز به این مسکن ها داره؟ تازه باید بین 1ونیم تا 1وهفتصد قسط داد

یعنی عملا قشر کم درآمد نمیتونن از این طرح استفاده کنن

آخه مسئله اینه کسی که 300 تومن پول داره بنظرتون نیاز به این مسکن ها داره؟ تازه باید بین 1ونیم تا 1وه ...

آخه خونه با ۳۰۰ تومن پیدا نمی‌شه که! 

آخه خونه با ۳۰۰ تومن پیدا نمی‌شه که! 

چرا تو شهر ما هست

بقول خودتون همین مسکن های مهر هست

تازه خوبیش اینه که مسکن مهر بخری میتونی بلافاصله بخری توش زندگی کنی اما این طرح ملی مسکن از زمانی که بهت تحویل دادن برای زندگی کردن 50 میلیون شایدم ببشتر خرج داره چون خشک خشک تحویل میدن شیرآلات هم نداره حتی

اینکه این طرح هم مثه همه طرحاشون به درد نخوره، هیچ کمکی به قشر بی‌مسکن و ضعیف نمی‌کنه کاملا درسته. تازه بازار مسکنم خراب‌تر می‌کنه. 

منظورم اینه که اگه توان پرداخت دارید انصراف ندین. 

2706