2733
2734

قضیه اش خیلی مفصله اما در همین حد ک عمه از خدا بیخبرم و بابام دعواشون شده بود عمه ام همش نفرین میکرد منم ناراحت شدم گفتم عمه نفرین نکن .فقط همین .حالا رفتن گفتن ایناز فلان حرفو زد فلان حرفو زد خدا ازشون نگذره من تازه بعد ۳ ماه قهر با شوهرم خوب شدمو به زندگی برگشتیم به ارامش رسیدیم دارن زندگیمو خراب میکنن .من میگم نگفتم اونا میگن ایناز گفته .شوهرمم حرف منو باور نمیکنه من چیکار کنم 

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

عمت مادرشوهرته ک باور نمیکنه؟😶

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا ی همچی اتفاقی واس منم افتاده بسپار ب خدا 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2738
هیچوقت تو دعوای خانواده پدری یا مادری دخالت نکن اونا خواهر برادرن هرچی هست بین خودشونه

داشت نفرین ما میکرد 

میگفت بچه هات فلان طور بشن روز خوش نبینن

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
خاله اونه  دختر عمه ام به شوهرم‌پیام داده جلو زنتو بگیر

بعد شوهرت پشتت درنیومده؟!!!!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706