2737
2739
ول کن بابا.تالاره.بچم هم بره عروسی تحت تاثیر بچه ها قرار میگیره میخواد  ورجه وورجه کنه.۴۰۰ نفر ...

اره بابا نمیرم من هیچ جا 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
😂😂😂حیف کرونا زد تو بال و پرمون 

خخخخ مازندران دیگه پاتوق شد😂😂

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نبابا اینا کلا  6 ماهه عقدن  عجله دارن

هرچی خیره 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
اره خدایی منم همینو میگم. ولی کلا شوهر و مادرشوهرم خیلی داغونن بزور باید ادم باهاشون مبارزه کنه

بیخود 😒😒

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
اخه بازباغ بهتره  بعدم عمرا بشه 1 کیلومتر دورتر نشست

😑دو سه متر رو دیگه میتونم فقط استرسم ارایشگاه میترسم موادهاشون ی وقت باعث شع مریض شم

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

عروسی یکی از اشناهای ما ۵۰ نفر کرونا گرفتن تو مجلس

چرا با جونتون بازی میکنین

فکر میکنید این ویروس الکیه یا برای دیگرانه

کافیه یکی ناقل باشه

هر جا پا میزاره انتقال میده

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
البته استان فارس قرمز نیس  بازم نمیدونم باید فکر کنم ولی مادرشوهرم میگه زن دایی همسرم گفته حتم ...

فارس قرمزه شده عزیزم مواظب باشین.سه روز پیش رکورد دار کشور بود فارس

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
انشالله خوشبخت بشن.ما نباشیم مجلس خراب نمیشه😉😁

انشالله توام خوشبخت بشی اره عزیزم سلامتی از همه چی نهمتره

فارس قرمزه شده عزیزم مواظب باشین.سه روز پیش رکورد دار کشور بود فارس

واقعا اخه همش میگن زردیم ک ...

اخبار هم نگفته چون همش خوزستان و کرمانشاه و کرمان و بندرعباس رو میگن 

😶کاش یکی میرف ب اون افرادی ک میگیرن میگف  البته تو باغ عروسی هاشون اگر من برم ی کیلومتر دوراز ...

حالا باز فضای باز اشکال نداره اما همون غذا و خوراکیایی ک آدم میخوره چقدر بهداشتیه؟ ظرفاشون؟؟؟ 

عروسی یکی از اشناهای ما ۵۰ نفر کرونا گرفتن تو مجلس چرا با جونتون بازی میکنین فکر میکنید این ویروس ...

نمیدونم کسایی ک عروسی میگیرن فازشون چیه

2706