2733
2734
عنوان

عینک آنتی رفلکس

1105 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها 

من یه چند مدت چشمم خیلی میسوخت و رفتم دکتر گفت عینک آنتی رفلکس باید بزنی چون کنکوریم و فیلم درسی میبینم 

حالا من عینکمو گرفتم وقتی میزنم رنگها رو کم رنگتر میبینم نسبت به زمانی که عینک ندارم چه زمانی که به لبتاپ و تلویزیون نگاه می کنم و چه در حالت عادی هم کم رنگتر میبینم

این ویژگی عینک آنتی رفلکسه یا عینکم مشکل داره؟! 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
نه.نباید کم رنگ ببینی. انتی رفلاکس فقط کاری که میکنه نمیذاره اشعه بد بچشمت برسه .برو عینک سازی بگو چ ...

مرسی عزیزم، پس باید برم نشونش بدم 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیرم من روزی ۶ ساعت پای لپ تاپم میخام آنتی رفلکس بگیرم‌... شما راضی هستی استفاده میکنی؟ 

آره عزیزم واقعا خوبه منم خودم ۶، 7 ساعت پای لب تاب هستم  تو تاپیکم گفتم که وقتی میزنی به چشمت رنگارو کمتر میشه این رو از دکتر پرسیدم گفت مشکلی نداره کارچردش همینه چشمم قرمز نمیشه بگیر حتما من وقتی هم که با گوشی کار میکنیم حتی بزن     

کی خربدی؟؟ هزینش جقد شد؟؟ رنگا کمتر میشه با بیشتر؟؟

من خرداد خریدم ٣00 تومن رنگاهم بنظرم کم رنگ تر میشه اما من از دکتر پرسیدم گفت سیستمش هست. 

2740
من لیزیک کردم چون پشت سیستم میشینم میخام ازین عینک‌بزنم ک چشام خسته نشه

آهان  بنظرم بزن تا چشمات خسته نشه اگه هم دوس داری برو دکتر با اونم درمیون بذار گلم 😘