2733
2739

خانوما من عمل کیست تخمدان داشتم عمل باز بنظرتون تو باردار شدنم مشکل میشه خیلی نگرانمم   میترسم. باعث   مشکل تو بارداریم بشه سونو  دادم فیکول داشتم اما دکتر گفت تخمدان راستت ی مقدار کم کوچک تر از چپه الان استرس شدید گرفتم 

کاربر قدیمی ....اگ تونستی  برای مشکلم ی صلوات مهمونم کن

نگران نباش دوتا زن داداشای من کیست تخمدان داشتن به اندازه یه پرتقال عمل کردن یکی دوتا دختر داره اون یکی یه دونه پسر 

جای نگرانی نیست 

من خودمم تخمدانم پلی کیستیک هست یه دختر دارم

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش دوتا زن داداشای من کیست تخمدان داشتن به اندازه یه پرتقال عمل کردن یکی دوتا دختر داره اون ...

واقعاااا  من مجرد بودم عمل کردم. خدا خیرت بده این چندشبه کارم شده غم وناراحتی

2728
واقعاااا  من مجرد بودم عمل کردم. خدا خیرت بده این چندشبه کارم شده غم وناراحتی

نه بابا اصلا نگران نباش

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
خاهر منم عمل‌کرد  دو هفته دیگه  نینیش به دنیا میاد 😍

چند وقته عمل کرده براش خیلی خوشحال شدم. انشالله سلامت باشه

2738
زندایی منم عمل کرده بود تویه مجردی الان دوتا پسر داره برای چی نگرانی؟؟

از یکی از کاربرا شنیدم گفت عمل  کیست تخمدان مشکل بارداری ایجاد میکنه. خیلی ترسیددم

از یکی از کاربرا شنیدم گفت عمل  کیست تخمدان مشکل بارداری ایجاد میکنه. خیلی ترسیددم

نه نداره البته مال زنداییم طول کشید فک کردیم از کیست هستش اما نه شیطون زنداییه ۳سال جلوگیری کرده بود تویه بچه اولش😄۸ سال بعدش بچه دومش به دونیا اومد

فقط خدا😍
نه نداره البته مال زنداییم طول کشید فک کردیم از کیست هستش اما نه شیطون زنداییه ۳سال جلوگیری کرده بود ...

مرسی عزیزم  ن من جلو گیری نمیکنم دیگ. خدا کمک همه. ومنم کنه اامیدوارم

مرسی عزیزم  ن من جلو گیری نمیکنم دیگ. خدا کمک همه. ومنم کنه اامیدوارم

فقط  عزیزم جلو گیری نکن چون الان‌رحمت کاملا امادگی داره و پاکه 

زندگی خیلی قشنگه     با غم خرابش نکنیم😍😍
2706