2737
2734
عنوان

پسردار شدن لیاقتدمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 46114 بازدید | 689 پست
جنسیت بچش چه ربطی به مالیدن شکمش داره؟ مثلا اگه بچش دختر بود شکمشو نمیمالید؟ بی حیایی اون چه ربطی ...

بخدا پیش برادر شوهرم و اینا همش میماله ب مادر شوهرم میگم دقیقا عین خودته عروست اینو جم و جور کن میگه بهش حسودی میکنی میگم برا چیش برا بی غیرتیش

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن،حرف مفت کنتور نمیندازه... چند روز پیش یه تاپیک بود که همه اومده بودن نوشته بودن مادر شدن لیاق ...

کاملا درسته اون زنه که بچشو تو اینستا میزد برای پول واقعا لیاقت داره.اون که بچه ی دسته گلش رو میزاره تو پلاستیک زباله و مینداز دور لیاقت داره.اون جنین  رو که خلقتش کامل بود و از توی جوی آب مردای کار گرو در خونه خواهر شوهرم  پیداش کردن مادرش حتما لیاقت داشته و....

تو رو خدا از حرف چه کسانی ناراحت میشید

ن بابا جدی میگفت خودشم با کلی پزوافاده🙄

اسی توام بچت پسره حس مادرانم میگه برا توام پسره

جاریتم اشتباه میکردازاین به بعدم دیدیش ادم حسابش نکن اصلا

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2731
اسی توام بچت پسره حس مادرانم میگه برا توام پسره جاریتم اشتباه میکردازاین به بعدم دیدیش ادم حسابش نک ...

😘😘😘😘😘

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
آخه عزیزم ما متاسفانه تعادل نداریم الان مثلا دختر دوستی نماد روشنفکری شده.

مامان من پسر نداره همیشه خواهرشوهراش اذیتش میکردن

حالا دو تا نوه پسر داره

همون خواهرشوهراش الان میگن واه واه پسر چیه پسر مال مردمه دختر میمونه واسه آدم همدم میشه 

آدم نمیدونه به این عدم تعادلشون چی بگه

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
مردم چه از خدا نمیترسن...اون باید عذرخواهی کنه ..... میگفتی وقتی عروس پرید بهت بعد لطف خدا را میبینی ...

عزیزم حرف شما هم کم از جاری استارتر نداره!!! یاد بگیریم برای از بین بردن یه رفتار غلط یه رفتار غلط دیگه رو جایگزین نکنیم

2738

هرکی یکم تو جامعه بچرخه این اراجیف دختر پسر یادش میره الان جاها برعکس شده من دخترم صبح تا شب دنبال یه لقمه نونم اکثر پسرای فامیل سر بار پدر مادر شدن تن به هر کاری هم نمیدن ادم باید جنم داشته باشه زن ومرد بودن فرق نداره

این جور ادم ها به خیالشون ولیهعد زایییدن و سلسله خاندان شوهر رو ادامه دادن 

خخخخ  

کلا پسر رو واسه این انقدر د. ایران بها میدن میگن سلسله خانواده ادامهذپیدا میکنه 

حللا منم ولیهعد نزاییدم 😂

جاری منم تند تند بهم میگه شما دخترزایین ما پسر زا بابا (پدرشوهر) ما رو بیشتر دوست میداره 😐

یعنی حالم ازش بهم میخوره دختره عوووق

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
شما هم كه داري همونطور حرف ميزني ديگه فرق شما با اونا چيه؟؟؟  من نميفهمم اصلا اين حرفا چيه دخ ...

سعی میکنم شعور داشته باشم.من جفتشو دارم هم دختر هم پسر.ولی دختر جونه و نفسه😍😍😍

شمام اگه دختر نداری انشاالله خدا بهت بده بفهمی چه عشقی داره

ببخشید ناراحتت کردم منظوری نداشتم

جنسیت هنوز معلوم نیس،رفته همه جا پخش کرده اگه توی ان تی جنسیتو نگن بچه دختره🙄

از من ان تی مشخص نبود 16 هفته رفتم پسر بود

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25