2733
2739
عنوان

نگران خواهرمم !!😤🤐

589 بازدید | 20 پست

خواهرم عصابم منو مامانمو خورد کرده ...

هر خاستگاری میاد یه ایرادی در میاره از اونورم سنشم داره میره بالا من اهل دخالت نیستم فقط گاهی اوقات راهنمایشش میکنم ولی اصلا حرف گوش نمیده🙄...میگه هرکسی نمیخوام پولدار میخوام و خونه داشته باشه و قیافه و همه چیز تموم .😒🤐..خلاصه امشب یه خاستگار خیلی خوب پیدا شد واسش پسره خیلی خوشتیپ و جذاب بود خدایی باهمم صحبت کردن و قرار خواستگاریم گذاشت که بعد خواهرم گفت نمیخوام پراید داره من نمیدونستم پراید داره ...

فقط کاره خواهرم اینه که بخودش برسه و هرروز ماسک بزاره و رژیم بگیره و به قروفرش برسه فقطم میگه پولدار منو مامانمم خیلی نگرانشیم بخدا...

یکی از دوستای منم همینجوری بود خیلی به خودش میرسید آخرم یه شوهر پولدار کرد

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

مطمئن باش با همین قر و فرش یه پولدار همه چیز تموم تور میکنه بهش اصرار نکنید پس فردا هر چی بشه میکه من خوشبخت تر میشدم شما مجبورم کردید

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حق داری نگران باشی معیار هاش خوب نیستن پول خوشبختی نمیاره اصلا 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

پول شرط لازم هست اما کافی نه بنظر منم معیارش خیلی قابل اتکا نیست واس زندگی 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
یکی از دوستای منم همینجوری بود خیلی به خودش میرسید آخرم یه شوهر پولدار کرد

هرچیز که درجستن آنی آنی

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

گلم من دانشجو بودم تزم همین بود یه.روز یکی از همکلاسی پسر دردل میکردیم برگشت گف خودتو گول نزن پسر پولدار میره سراغ دختر پولدار هیچوقت نمیاد با یه دختر متوسط یا پایینتر از خودش 

هزارتام مثال اورد دیدم راس میگه

2738
حق داری نگران باشی معیار هاش خوب نیستن پول خوشبختی نمیاره اصلا 

بنظرم طرف باید آدم خوبی باشه دستشم بدهنش برسه ولی این دوره زمونه دخترا انگار فقط دنبال پولن بخداا

گلم من دانشجو بودم تزم همین بود یه.روز یکی از همکلاسی پسر دردل میکردیم برگشت گف خودتو گول نزن پسر پو ...

نسبیه‌ خیلی وقت هاهم میرن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
بنظرم طرف باید آدم خوبی باشه دستشم بدهنش برسه ولی این دوره زمونه دخترا انگار فقط دنبال پولن بخداا

بله درسته 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706