2737
2734
عنوان

میگه تو به آدمیزاد نرفتی...

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 59 پست
خودشو قبول نداره . شما چند سالتونه

بزرگه ۳۳_۳۲    اونی که ازدواج کرده کاربریم باهاش مشترکه ۱۹    خودم ۱۶

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم گریه میکنه خوش به خال مردم  مثلا میگه فلانی ۶ تا بچه داشت ۲ تاش مردن من ۳ تا داشتم یکیش ...

حسرت میخوره که چرا بچه های من نمردن 😶😶

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2728
بزرگه ۳۳_۳۲    اونی که ازدواج کاربریم باهاش مشترکه کرده ۱۹    خودم ۱۶

اها خواستم بگم تو هم یکم تو خونه یکم فعالیت نشون بده تا مث بچه رفتار نکنن . یکم خریدا رو تو انجام بده خلاصه اینقدر بیکار نباش خودتو تو خونه نشون بده

حسرت میخوره که چرا بچه های من نمردن 😶😶

روبه رو ما یه پارکه پسره دو قدم راه رفت کلااا بعدم نشست پای گوشی میگه تو به آدمیزاد نرفتی دختر پسر هم نداره ببین بچه ها ملت فلان و بهما...😪😑😑

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
اها خواستم بگم تو هم یکم تو خونه یکم فعالیت نشون بده تا مث بچه رفتار نکنن . یکم خریدا رو تو انجام بد ...

☹دیگه چکار کنم مثلا ؟دست به چیزی میزنی یا کاری میکنی قبولت نداره کلی هم غر میزنه😑

2738
روبه رو ما یه پارکه پسره دو قدم راه رفت کلااا بعدم نشست پای گوشی میگه تو به آدمیزاد نرفتی دختر پسر ه ...

😐😐😐میگم بیا یه کاری کن و به حرفایه خانوادت گوش نده 😃😃😃زندگیه بهتری خواهی داشت به این سویه قبله👈👈👈

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
مادرتون ناراحتی عصاب دارن حتما،ازش دلگیر و ناراحت نشید دست خودش نیست.

نمیشم ولی خب چکار کنم منم آدمم دل دارم بالاخره یه جا کم میارم ناراحت میشم

☹دیگه چکار کنم مثلا ؟دست به چیزی میزنی یا کاری میکنی قبولت نداره کلی هم غر میزنه😑

یواش یواش انجام بده خب اگه خودت بخوایی میشه با رفتار خوب بزار انجام بده بازم و قبولت کنن 

😐😐😐میگم بیا یه کاری کن و به حرفایه خانوادت گوش نده 😃😃😃زندگیه بهتری خواهی داشت به این سویه قبله ...

😂مگه میشه🤣اگر گوش ندم که بد تره....

چه کنم از دست این موجود؟😑

موجود نه عزیزم ، مادر ، اولا که حرف خاص و کار خاصی نکردن 

دوما  مادر رو تحت هر شرایطی باید مراعات کرد ، هرررر شرایطی ، درست و مهربون با ایشون رفتار کنید ، محبت کنید ، وقتی از درد و غصه هاش میگه همراهی کنید با ایشون . همدردی کنید . وقتی غر میزنه و ایراد میگیره براش با محبت توضیح بدیدکه خودتونم از شرایط موجودی که بخاطر کرونا پیش اومده ناراضی هستید . گذشته از اون روی ساعت خواب و بیداری تون کارکنید و درستش کنید .

نگید اینهارو انجام دادم درست . قرار نیست شما چیزی رو درست کنید ، شما به وظیفه ی خودتون عمل کنید . 

خداوندی که عالم تحت قدرت و اختیار ایشون هست حاضر و ناظر هست به کار درست شما و حتما تاثیر خودش رو در سرنوشت شما خواهد گذاشت

سلام😊 
یواش یواش انجام بده خب اگه خودت بخوایی میشه با رفتار خوب بزار انجام بده بازم و قبولت کنن 

این مشکلش چیز دیگست 

مثلا میرم تو پشت بوم درس میخونم(علاقه)میام میگه چرا درس نمیخونی😑میگم خوندم😑میگه نه نخوندی😑جلو چشمش میشنی میگه سر و صداست برو بالا درس بخون تو اینجوری درس بخون نیستی😑

تو مدرسه همه کاره میشم میگه چرا همه کاره شدی انقدر خلافی سر تو گرم میکنن 

هیچ کاره میشم میگه عرضه نداری هیچ کاری بهت نمیدن😑

موجود نه عزیزم ، مادر ، اولا که حرف خاص و کار خاصی نکردن  دوما  مادر رو تحت هر شرایطی بای ...

باشه دفعه بعد بهش میگم ببخشید که ما دختر پیغمبر نبودیم و ۶ تا بچه نشدیم و  ازدواج کردیم به جای ازدنیا رفتن که حالا تو ناراضی هستی و گریه میکنی من درک میکنم😑

تنها کاری که در برابر کارهاش میکنم بی توجهی کردنه....

2706