2733
2734
عنوان

چرا بعضی ها اینقدر از روانپزشک و دارو خوردن میترسن؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 42 پست
واقعا این چرت و پرت های خاله زنکی به راحتی گند میزنه به زندگی ادم فک کن واسه همچین مشکلی بردنش پیش ...

دخترخالت نبایدبه هیچ احدی میگفته .الانم دیرنیست بایدبی سروصداداروهارومصرف کنه نبایدبزاره بیماری حادبشه .

بزارید ی خاطره خنده دار بگم داداشم پزشکه بخش اعصاب روان کارمیکرد میگفت پدرپسری باهم اومدن

گفتم مریض کیه پدر اشاره به پسره

پسره اشاره به پدر

حالا این میگفت تویی مریضی اونم میگفت تو مریضی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم وقتیکه بچموازدست داده بودم خیلی گریه میکردم جیغ میکشیدم وافسردگی گرفته بودم همسرم ومامانم بردنم ...

تو تاپیکتون خواستم دلیل کاربریتو بپرسم،حالا فهمیدم چرا.امضاتو خوندم.خدا کمکت کنه انشاءالله بچتون سالم به دنیا بیاد.صلوات میگم براتون.

آره دیگه اگه بیشعورنبود ببخشید نمیرفت همه جارو پر کنه بگه دیوونس یاگفته بود این جیغاوگریه هاش همش وا ...

من که اینو یاد گرفتم هیچکدوم از فامیل دلسوز نیستن و در حال حاضر غریبه ها سودشون واسم بیشتر از فامیل هس

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻
2728
بزارید ی خاطره خنده دار بگم داداشم پزشکه بخش اعصاب روان کارمیکرد میگفت پدرپسری باهم اومدن گفتم مریض ...

😂😂😂

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻
تو تاپیکتون خواستم دلیل کاربریتو بپرسم،حالا فهمیدم چرا.امضاتو خوندم.خدا کمکت کنه انشاءالله بچتون سال ...

مرسی مهربون😚😚

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
من اختلال پانیک دارم بخاطرش داروی اضطراب میخورم به غیرازخودمومادرم کسی نمیدونه حتی به پدرم هم نگفتم ...

ببخشید داروی پانیک رو همیشه تا آخر عمر باید خورد یا چی.اسم دارو چیه اگه دوست داشتین جواب بدین.پانیک شما از نوع لرزش هست؟

2738
من که اینو یاد گرفتم هیچکدوم از فامیل دلسوز نیستن و در حال حاضر غریبه ها سودشون واسم بیشتر از فامیل ...

شدیداباهات موافقم ینی زدی توخال فامیلای ماهم همینطورن چندشب پیش مراسم داشتیم واسه پدرخدابیامرزم هیچکدوم ازفامیلاکمک نکردن مامانم طفلی دست تنهاازآخر یه بنده خداغریبه پاشد همه کارارو انجام دادمنم کمک میکردم بااین وضعم ینی فامیلامون ازجاشون تکون نخوردنا فقط شامو خوردن والفرار😐

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

وای

خب اول باید بره روانکاو با صحبت و مشاوره درمانش کنه

چه میدونم کلی روش هست بدون دارو بعد روانپزشک😏منم چند سال پیش سر استرس کنکور رفتم روانپزشکی که معرفی کرده بود یکی

اسمش یادم نیست ولی شهرک غرب بلوار دریا بود خدا ازش نگذره پول گرفت یه مشت دارو گرونم داد تپش قلب و قلب درد گرفتم 😓

ببخشید داروی پانیک رو همیشه تا آخر عمر باید خورد یا چی.اسم دارو چیه اگه دوست داشتین جواب بدین.پانیک ...

دکترمن گفت هشت ماه کافیه .سرترالین وریسپریدون داد.ولی ریسپریدون باعث شدپریودنشم برام عوضش کرد.من ترس واضطراب که میگیرم به حاله سکته میفتم تمام بدنم لمس میشدودست وپام میلرزیدونفس تنگی میگرفتم گاهی ام حاله تهوع حتی قلب درد.اولش پراپرانول میخوردم ولی اثرش موقت بودوباعثه تکررادرارمیشددیگه رفتم دکتربهم داروداد

دختر خاله ات افسردگی نداره یک بیماری دیگه داره احتمالا

دو قطبی هست 

افسردگی‌اصلا اینجوری نیست که حال خودتو نفهمی

بیماری دیگه ای داره

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

یه عده از اینور بوم افتادن مثل دخترخاله شما یه عده هم از اونور بوم!!!یکم ناراحتن خودشونو میبندن به فلوکسیتین خوابشون نبره مثل نقل و نبات ارامبخش میخورن!!!!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
اصا شوهر خودش بدتره اجازه نمیده قرص بخوره اون بیچاره هم که از خودش الان اختیاری نداره

باید بخوره بدتر میشه.بعد خودشم باور میکنه نباید بخوره وسالم.

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2706