2733
2739

دختر خاله ام افسردگی گرفته یهو میزنه زیر گریه یهو عصبی میشه و بچه هاش رو کتک میزنه خنده های هیستریک میکنه 

تعادل نداره کلا 

بعد بردنش پیش روانپزشک دارو نوشته براش 

حالا همه تو فامیل از جمله شوهر خودش میگن وای نخوری این دارو ها رو وابستگی میاره فلان میشی

بعد بردنش پیش طب سنتی که عرق و این چیزا واسش تجویز کرده🤦🏻‍♀️😑

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا نباید کسی میفهمید خیلی شخصیه  خود اون ادما ادمو مریض تر میکنن از اول اشتباه کرد گفت

اصا شوهر خودش بدتره اجازه نمیده قرص بخوره

اون بیچاره هم که از خودش الان اختیاری نداره

منم وقتیکه بچموازدست داده بودم خیلی گریه میکردم جیغ میکشیدم وافسردگی گرفته بودم همسرم ومامانم بردنم پیش روانپزشک واسم قرص دادبعدخالم طبقه بالاخونه مامانم میشینه همینکه ازماشین پیاده شدیم گفت کجابودین مامانم گفت هیجا رفته بودیم میناروببریم دکتردیگه خلاصه من نفهمیدم چی گفتن باهمسرم اومدیم خونه بعدچند شنیدم رفته همه جا جار زده آره بهش قرص دادن فکرکنم دیوونه شده😐😔

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2738
منم همین مشکلو دارم و هم افسردگی دارم و هم وسواس ولی میترسم برم روانپزشک واسه دارو،از بعدش میترسم

اشتباهت همینه عزیزم

روانپزشک وقتی مشکلت حل بشه کم کم دوز دارو ها رو واست کم میکنه تا وابستگی ات از بین بره

حتما مراجعه کن 

من اختلال پانیک دارم بخاطرش داروی اضطراب میخورم به غیرازخودمومادرم کسی نمیدونه حتی به پدرم هم نگفتم .به مامانمم نمیحواستم بگم ولی دیگه نشد.به هیچ عنوان وابسته نشدم خیلی هم راحتم این حرفاچرت وپرته عمه تراپیوخاله تراپیه که باعثه تشدیدبیماری میشه

منم وقتیکه بچموازدست داده بودم خیلی گریه میکردم جیغ میکشیدم وافسردگی گرفته بودم همسرم ومامانم بردنم ...

ببخشید ولی اینا از کم شعوریشون هس

همونطور که برای مشکل جسم مون دنبال درمان هستیم و دارو میخوریم نیاز هست که گاهی اوقات روحمون رو هم درمان کنیم

ترس از دارو های اینجوری ترسناکه،اما واسه کسی که میتونه خودش خودشو درمان کنه با عوض کردن رفتار و سبک زندگیش.اما واسه دختر خاله ی شما باید شفا باشه،شوهرش دیگه شورشو درآورده.

من اختلال پانیک دارم بخاطرش داروی اضطراب میخورم به غیرازخودمومادرم کسی نمیدونه حتی به پدرم هم نگفتم ...

واقعا این چرت و پرت های خاله زنکی به راحتی گند میزنه به زندگی ادم

فک کن واسه همچین مشکلی بردنش پیش یه ادم که مدرک هم نداره واسش عرق تجویز کرده🤦🏻‍♀️

ترس از دارو های اینجوری ترسناکه،اما واسه کسی که میتونه خودش خودشو درمان کنه با عوض کردن رفتار و سبک ...

واقعا بعضی بیماری های روحی نمیشه خوددرمانی انجام بدیم و نیاز به روانپزشک هست

مثل دو قطبی،افسردگی شدید و ..

ببخشید ولی اینا از کم شعوریشون هس همونطور که برای مشکل جسم مون دنبال درمان هستیم و دارو میخوریم نیا ...

آره دیگه اگه بیشعورنبود ببخشید نمیرفت همه جارو پر کنه بگه دیوونس یاگفته بود این جیغاوگریه هاش همش واسه لوس بازیه منم به خداواگذارش کردم گفتم الهی که خودت بچتو ازدست بدی بعدبفهمی فکرکن تواون اوضاع که نیاز به همدردی دارم یه نفربیاد نمک به زخمت بپاشه😔

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2706