2737
2739
عنوان

معجزه لاغری

1825 بازدید | 6 پست

خانما یه گروه هست تو واتساپ لینک گروه میزارم. هر کسی،ک دوستداشت تشریف بیاره از قرصا ک اطمینان پیدا کرد و رضایت مشتری،و دید سفارش،بده این قرصا دوره ده روزه داره تضمینی چربی سوزی بالا کاهش اشتها فوق العاده میاره پایین تو یه دوره ده روزه پنج الی هفت کیلو کاهش وزن دارید تعداد کمش نشونه  کاهش وزن و چربی سوزی بالاس،به کسایی بیماری خاصی،دارن داده نمیشه اهوازیا بیشتر بیان چون راحتر میتونیم بهشون برسونیم .

[۶/۶،‏ ۲۰:۲۱] باران: ‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه من دربه گ WhatsApp ملحق شوید: https://chat.whatsapp.com/BDKXn55l5t8CmXdCYybHsh

[۶/۶،‏ ۲۰:۲۲] باران: به گروه لاغری ما بپیوندین و از رضایت مشتریا دیدن فرماید .👏🏿👏🏿👏🏿😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملتو بدبخت نکنین

نون توو خون مردم نزنین

این قرصا بیچاره میکنع 10روز7کیلو!!

والا30کیلو کم کردم بدون یک قرص

پیش متخصص میرفتم و ی قرص نداد

زشته 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

اطلاع عمومیتون بزارین برای خودتون منم کسی،و وادار نکردم اگ تضمینی نبود شماره واتساپ و نمیدادم دنبال دردسر ک نیستم خانم از جای معتبری تهیه میشه و کامل گیاهی ضراراش گفتم چ کسایی استفاده نکن هم گفتم. اطلاع کافی،ک به دست اوردن استفاده کنن نخواستن به سلامت مردم و بکشم بخاطر پول انقدر یعنی بی وجدان شدیم 

من خودم مادرم پس مطمعن باش راضی،نیستم کسی سر سوزنی،چیزیش بشه. من لینک گروه دادم بیایین اطلاع کافی،به دست بیارین از خانما پرس و جو کنید خواستین در خدمتم نخواستین بازم در خدمتم یا علی