2737
2734
عنوان

ترکمن

| مشاهده متن کامل بحث + 7102 بازدید | 44 پست
کلاله. مراوه تپه

پس همسایه ما هستن 

مراوه رو زیاد نمیشناسم اما گنبد زیاد میرم اومدی به همسرت بگو جاهای دیدنی گلستان برید جاهای زیادی داره خود کلاله هم خوبه همسر من محل کارش کلاله است

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر شما حجاباشون چه جوری ان؟ 

آزاد آزاد سخت نمیگیرن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
پس همسایه ما هستن  مراوه رو زیاد نمیشناسم اما گنبد زیاد میرم اومدی به همسرت بگو جاهای دیدنی گل ...

آها چشم این دفعه اومدم حتما جاهای دیدنیش میرم 💞💓

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست 💞💞💞
2738
آها چشم این دفعه اومدم حتما جاهای دیدنیش میرم 💞💓

چشمت بی بلا آدمهای خوبی هستن سخت نگیر همه چی با صبر درست میشه انشاالله خوشبخت بشید

سلام ما به امام رضا هم برسونید

آره منم هرساله عید قربان میرم خونشون  خیلی ناراحتم از این موضوع

سلام من ترکمنم در مذهب ما کلا دست دادن به نامحرم حرامه ولی در بعضی مواقع به کسای که از ما بزرگترن به نشانه احترام دست می دیم اونم مجبوری (ببین اگه سنش از همسرتون کوچیک بود حتما یه جای کار می لنگه )

ببین عزیزم من مشهدی ام و همسرم ترکمن هستن و ما با هم دوست بودیم و بامخالفت های زیادی باهم ازدواج کرد ...

این تاپیک مال خیلی وقت پیشه من الان دیدم.

نامزد منم ترکمنه خودم فارس.اره عزیزم همین مدلی ان نامزد منم دست میداد قبلا ولی الان خیلی کمتر شده.در کل بین خودشون خیلی راحتن

سلام من ترکمنم در مذهب ما کلا دست دادن به نامحرم حرامه ولی در بعضی مواقع به کسای که از ما بزرگترن به ...

سلام وققتون بخیر

میشه منم یکم راجب رسم و رسوماتتون ازتون اطلاعات بگیرم؟؟

2706