2733
2734
عنوان

ترکمن

| مشاهده متن کامل بحث + 7102 بازدید | 44 پست
ای خواهر عروسشون شدم رفت 

عه مگه غیر ترکمن عروس میگیرن؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم من مشهدی ام و همسرم ترکمن هستن و ما با هم دوست بودیم و بامخالفت های زیادی باهم ازدواج کرد ...

آره دست میدن با اقوام مشکل ندارن ولی در کل آدمهای بدی نیستن رسوم جالبی دارن عید قربان بیا خون شون خیلی خوش میگذره 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
آره دست میدن با اقوام مشکل ندارن ولی در کل آدمهای بدی نیستن رسوم جالبی دارن عید قربان بیا خون شون خی ...

آره منم هرساله عید قربان میرم خونشون 

خیلی ناراحتم از این موضوع 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست 💞💞💞
دیگه ازدواج ما عشق عاشقی بود 

خوشبخت باشید برای ازدواج خیلی سختگیرانه عمل میکنن به غیر قومیت خودشون دختر اصلا نمیدن پسر هم خیلی کم

آره دست میدن با اقوام مشکل ندارن ولی در کل آدمهای بدی نیستن رسوم جالبی دارن عید قربان بیا خون شون خی ...

شما اون سمتا زندگی میکنین؟ یا ترکمنین

آره منم هرساله عید قربان میرم خونشون  خیلی ناراحتم از این موضوع

ناراحت نباش اهل کدوم شهر هستن؟

2738
خوشبخت باشید برای ازدواج خیلی سختگیرانه عمل میکنن به غیر قومیت خودشون دختر اصلا نمیدن پسر هم خیلی کم

آره عزیزم همین طوره اصلا نیومدن خواستگاری 

شما اون سمتا زندگی میکنین؟ یا ترکمنین

نه ترکمن نیستم اما اهل گلستان هستم

آره اصلا حق ندارن تا چندوقت صحبت کنه عروس 

خیلی بده من شهرمون نزدیکشونه البته توشهرماهم زیادن مردسالاریه بیشتر....ولی بچه های خیلی نازی دارن همشون سفیدوخوشگلن

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
آره عزیزم همین طوره اصلا نیومدن خواستگاری 

سختگیری گذشته ها گذشته مهم همسرتان که خوبه

خیلی بده من شهرمون نزدیکشونه البته توشهرماهم زیادن مردسالاریه بیشتر....ولی بچه های خیلی نازی دارن هم ...

دقیقا همین طوره حرف حرف مرده 

2706