2733
2734
عنوان

بالاخره روز لعنتی رفتن ب خونه مادرشوهر رسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 104 پست
الان اومد خونه باخاهرش ازسرکار وبرگشتن کارداشت اونم باهاش بود بخدا حرصم میگیره وقتی میبینم با خوش زب ...

اینقدر خودتو نی نیتو اذیت نکن اونها که کار خودشونو میکنن از صبح هم با هم کار میکنن هر چی بیشتر حساسیت نشون بدی خودت داغون میشی

شوهرت قبول نمیکنه اگه بهش بگی مشاوره بیاد؟ شاید از زبون کس دیگه ای بشنوه که داره عذابت میده اثری داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر خودتو نی نیتو اذیت نکن اونها که کار خودشونو میکنن از صبح هم با هم کار میکنن هر چی بیشتر حساسی ...

حالیش ک نیس مثلا رفته ب خاهرش گفته خانمم میگ سونوآنو مال۲۵۰میشه اونم ز زده ب همکارش ک تازه بچش بدنیااومده و۴ماهشه گفته صدوخورده ک اون چن وقت پیش انجام داده حالا یکی نیس بش بگه بتوچ‌ه.انگار میخاسته منو ضایع کنه بگ الکی میگم.اصن چرا ای چیزارو بش میگ.اومدن داخل معلوم بود کل راه حرفاشون در مورد ما بوده

اینقدر خودتو نی نیتو اذیت نکن اونها که کار خودشونو میکنن از صبح هم با هم کار میکنن هر چی بیشتر حساسی ...

دقیفا عزیزم دارم خودمو داغون میکنم ازبس خودخوری میکنم شوهرمم عین خیالش نیس بگو وبخند.تازه جلوش بم گیرداد ک مثلا من الکی گفتم توروخدا ببین😒😒😒

2731
دقیفا عزیزم دارم خودمو داغون میکنم ازبس خودخوری میکنم شوهرمم عین خیالش نیس بگو وبخند.تازه جلوش بم گی ...

خب خیلی خونسرد میگفتی حالا رفتیم معلوم میشه منم از خدامه پولش کمتر بشه پول خودمه مال غریبه که نیست

خوش به حالت که داری میری طبقه بالای مادرشوهرت نه تنهامیمونی نه حوصله ات سرمیره نه.....خیلی خوبه من ا ...

ازاون لحاظ که خدایی سخته بامادرشوهر سرگرم شد یه هو بی هوا میزنه توپرت هرچقدم آدم باحالی باشه بازم سخته باهاش آدم راحت باشه

عزیزم تنها راهی داری شوهرت روبکشی طرف خودت من با خونواده شوهرم خداروشکراختلافی ندارم هرچه پشت سرم بد بگن به خاطرشرایط پیش اومده بهشوم حق میدم خودم کاری نکردم ولی شوهرم باعث شده که اوناهم دربرابرمن جبهه بگیرن ولی بازهم دستشون رومیبوسم هفت تاخواهرشوهردارم اما عزیزم فقط شوهرت روبکشون طرف خودت اونم اگه یبار کارخوب کردبرات تشکرکن من تاسه شب پیش شوهرم ساعت2میومدشایدبیشتر پریشب یهطور شده بود که زودتراومد منم انقدر ازش تشکرکردم که زود اومدی اونم دیشب زود اومد امیدوارم شبای دیگه هم زود بیاد میدونم جایی نمیره سوپرمارکت دوستش کنارخونمه می مونه تومغازش تا کارش تموم بشه بیاد نباید نق زد فقط تامیتونی برای هرکاری ازشوهرت تشکرکن حتی برای خریدای خودت مثلا دوتایی بابچت رفتی بیرون خرید کردی اونم تشکرکن که باهم رفتیم چقدر بهمون خوشگذشت اینجوری تاببشتربیاد سمت خودت

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
عزیزم تنها راهی داری شوهرت روبکشی طرف خودت من با خونواده شوهرم خداروشکراختلافی ندارم هرچه پشت سرم بد ...

مم فقط باهمین ترفند کشوندمش پیش خودم وبرام هرکاری میکنه

2740
حالیش ک نیس مثلا رفته ب خاهرش گفته خانمم میگ سونوآنو مال۲۵۰میشه اونم ز زده ب همکارش ک تازه بچش بدنیا ...

خیلی هم حساسی انقدر حساسیت رو نمایان نکن سیاست داشته باش توهم بگو بخند داشته باش خب 

چون دورن عزیزن .بذار نزدیک باشن هی در مورد زندگیت نظر بدن اونوقت میفهمی .

عزیزم ادم بد از دورم بدی میکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
آفرین سوال خوبیه ولی برخوردها و حاشیه هاش ادمو پیر میکنه پیر....حالا بماند رفت و امدهای سرزده و کنتر ...

درسته عزیزم من خودم مادرم تو همچین موقعیتی بوده ولی موقعیت الان من خیلی بده و برا همین گفتم کاش جایی بود و میتونستم توش زندگی کنم

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
درسته عزیزم من خودم مادرم تو همچین موقعیتی بوده ولی موقعیت الان من خیلی بده و برا همین گفتم کاش جایی ...

نمیدونم والا...گاهی میگم تو اوج جوونیم روح و روانم نابود بشه بهتره یا پولم پس انداز بشه...اخه تو چشم انداز ایندمون هم رفتن از اینجا نیست...برای همین گرونی مسکنو اینا...توکل به خدا

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
مجردی درسته؟ 

بله مجردم ولی مادر شوهر خوبم کم نیس همه ش از همه شون بد میگین به هرحال مادر بزرگ و خاله وـــ میبینم ک مادر شوهرن ،گر نخوردیم نون گندم ،دیدیم دست مردم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
بخدا همه چی مادیات نیس این ایقد منو دق داده وازش کشیدم 

مادر شوهر مامان عشقم انقد بهش بدی کرده حد نداره ولی برعکس اون انقد خوبی کرد ک مادر شوهره باهاش خیلی خوب شر

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706