2410
2553

سلام طبقه بالا خونه مادرشوهرم چن هفته زودتر خالی شد قراره بریم تا دوسه روز دیگ خیلی ناراحتم انگار میخام برم تو جهنم شرایط مالیمون زیاد خوب نبود وشوهرمم راضیش کردن ک برزم

وای 😫😫😥 نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی خدا بهت رحم کنه چه روزهایی که در پیش داری , بازم دیر نیست تا نرفتی توش یه کاری بکن به نظرم , کل زندگیت از این رو به اون رو میشه باور کن, من ۹ سال اسیر بودم ک تازه اومدم بیرون , منم روز اول فکر نمی کردم که اینهمه بمونم ولی خودت میبینی همچی که رفتی توش دیگه انگار میان میزنن اونجا بمونی , خواهرانه میگم بهت و چون خودم کشیدم , تو این دو روزه یه کاری بکن رفتی دیگه بیچاره شدی خواهر جان

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اوف بیخیال شین دیگ غول شاخدار ساختین از مادر شوهرتون

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

از خداتم باشه کاش من خونه مجانی میرفتم حتی با مادرشوهر

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اوف بیخیال شین دیگ غول شاخدار ساختین از مادر شوهرتون

اینا مامانای خودشون مادرشوهر نیس ایا

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2714
اینا مامانای خودشون مادرشوهر نیس ایا

ن انگا نیس فقط یچیز میدونم زمین گرده

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
ن انگا نیس فقط یچیز میدونم زمین گرده

دقیقا 

مادرشوهرا رو اینجا ازشون غول ساختن ولی مامانای خودشون عالین😒

من ک چنان بهم برمیخوره من هر مادرشوهری دوروبرم دیدم اگ حرفی زده ب صلاح پسرش گفته

دقیقا  مادرشوهرا رو اینجا ازشون غول ساختن ولی مامانای خودشون عالین😒 من ک چنان بهم برمیخوره م ...

😐بیشتراشون مادرشون چیزی نیس بهشون نگفته باشه ولی اگ مادر شوهر گف بالا چشت ابرو تاپیک میزنن

هیچ مشکلی پیش نمیاد من پنج سال خونه پدر همسرم بودیم هیچ چیزی نشد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
😐بیشتراشون مادرشون چیزی نیس بهشون نگفته باشه ولی اگ مادر شوهر گف بالا چشت ابرو تاپیک میزنن

میدونی حرفای مادرا رو ب دل نمیگیرم ولی از مادرشوهرو به دل میگیرم بخدا مامانم میام خونه ام میگم طرفاتو نشستی خونه ات کثیفه.(شاغلم گاهی اوقات وقت نمیشه همون لحظه کارامو بکنم) هزارتاگیر الکی خودش پا میشه تمیز میکنه ولی خوب همینا رو مادرشوهرم بگه ناراحت میشم ولی خوب قطعا نمیام راجع بهش تاپیک بزنم چند لحظع بعدش فراموش میکنم

2706