2737
2734
عنوان

مامانم کلی منت سرم گذاشت...

1196 بازدید | 21 پست

دیروز شوهرم داشت میرفت ماموریت، چون وقتی میره دخترم خیلی گریه میکنه، گذاشتمش پیش مامانم بعد شوهرمو رسوندم فرودگاه...

از فرودگاهم اومدم خونه تا زودی خونه رو مرتب کنم ، تا دخترم اونجاست

بعد زنگ زدم ببینم دخترمچیکار میکنه، اونم هی میگفت مامان بیا دنبالم، بعدش با مامانم حرف زدم، گفت : حوصله ندارم، هر کی گورشو گم کنه بره سر زندگیش! فهمیدم منو میگه ها

حالا خودش همیشه میگه تو اعتماد نداری بچتو بزاری پیش ما!!! بعد چند سال دو ساعت گذاشتم اینجوری کرد

بعدش مبگه بردمش دسشویی دعواش کردم گفتم حوصله ندارماااا، یعنی مامانم به دخترم گفته

بعد میگه چرا صندلیه کودکشو خواست از من؟! چجوری یادش مونده صندلی کودکش اینجا خونه ی ماست؟! 

اخه خونه ی قبلیه ما کوچیک بود؛ بخاطر همین دخترم که بزرگ شد صندلی کودکشو دادم مامانم بزاره تو اتاق من،دیروز دخترم اونو خواسته، مامانمم ناراحت شده فکر کرده من گفتم بخواد

یا پیش بابام یهو گفت اون بستنی چی بود شوهرت خریده بود برامون؟! آشغال بود

دیگه منم دخترمو برداشتم پاشدم اومدم خونم

الان فکر میکنم میبینم چقدر منت سرم گذاشت و بهم توهین کرد 

خوبه حالا سر کارم نرفتم و نزاشتم بچم بمونه زیر دست این مادر و اون مادرشوهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی چقدر بد .... اشکالی نداره عزیزم

حق داری ناراحت باشی

ولی زندگیتو بکن

اینم یه تجریه ست که دیگه بچه تو پیشش نذاری

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2738

همسایه طبقه بالایی ما دخترش می‌ره سرکار، نوه اش پیششه شبم دختر و دامادش میان شام می خورن میرن خونه خودشون. بازم بچه پیش مامانشم. اینجور بگم کلا مامانش بچه شو بزرگ میکنه

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»
خدا بدہ شانس  مادر من نصف روز بچہ ام رو بگیرہ من کلیییی ذوق میکنم 😍

به خدا من همیشه میگم دخترش خیلی شانس داره برای خودش کیف دنیا رو می‌کنه بچه اش جای مطمئن بزرگ میشه دغدغه خانه داری هم نداره چون همیشه شام و ناهارش آماده است

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»
به خدا من همیشه میگم دخترش خیلی شانس داره برای خودش کیف دنیا رو می‌کنه بچه اش جای مطمئن بزرگ میشه دغ ...

من دیگہہہہہ رد دادمممممم

آخہ ھزار ماشااللہ شانس این شکلی دیگہ 

الھییییی یہ شانس گندہ ھمین روزھا نصیب ما بگردان 

الھی آمین .

خلاصہ اینکہ خوش بہ سعادتش ، الھی ھمیشہ خوش باشین . 

2706