2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کمکی 

یه نظری میخواستم بپرسم...

من و نامزدم دیشب دعوامون شد و خب همیشه ساکت وایمیسته من حرفامو که زدم دیگه هیچی نمیگه ، من هی میگم خب ، تو حرف بزن ، بگو ببینم تظر تو چیه و اینا

بعد همینجوری ساکت میمونه

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستید🥺🦋
2731

بعد منم اعصابم خورد شد و این یه دوستی داره سنش از ما بالاتره و از لحاظ عقلی میتونم بگم ۱۳-۱۴ سالشه 😑😑 و خب دوستای خیلی نزدیکی هستن و رابطشون یه جورایی روی مخ منه چون این ادمی که باهاش دوسته فوق العاده رو این حساسه فوق العاده دوسش داره

و تقریبا هی سعی میکنه نقش منو تو زندگیش بازی کنه ینی من به هرکی میگم چندشش میشه که مرد به این گندگی خجالت نمیکشه که نیاد به من میگه نه تو اندازه من دوسش نداری تو مثل من نمیتونی نگاهش کنی 😑😑

2738

من این موضوع رو به نامزدم گفتم که این خرفارو میزنه ، و خب اصلا خیلی چندش بازی در میاره نمیدونم شعرای عاشقونه میفرسته واسش و نمیدونم از این کارا میکنه

گفت جوابشو دیر به دیر بده و اینا خودش دیگه پی ام نمیده منم کم میکنم رابطمو باهاش ، بعد دوستش هم توی سن کم مادرش رو از دست داده و این رو کرده بهونه هی میخوایم یه جیزی بگیم از این موضوع استفاده میکنه و باعث میشه ما عذاب وجدان بگیریم

خلاصه ما دعوامون شد سر این موضوع و گفت الان چیه رابطه من و دوستم اذیتت میکنه؟ من بهم بر خورد یه جوری که انگار تازه من این وسط اضافم ، بعد منم گفتم یکم از اون احترامو ارزشی که واسه همین ادم قائلی رو روی رابطه خودمون پیاده میکردی الان دعوامون تموم شده بود

۲ خط اولتو متوجه نشدم

دوستم به من پیام میده و ازار و اذیت میکنه و منم از روی احترام که بزرگتره جوابشو میدادم بعد دیدم داره واقعا اذیت میکنه به نامزدم گفتم گفت جوابشو دیر به دیر بده

خلاصه ما دعوامون شد سر این موضوع و گفت الان چیه رابطه من و دوستم اذیتت میکنه؟ من بهم بر خورد یه ...

حق داری بنظرم ادم ازدواج میکنی باید بتونه بینه دوستاش و کارش و خانوادش تعادل برقرار کنه . در ضمن رفتارای دوسته نامزدتم درست نیست لازم نیست عذاب وجدان بگیری 

2706