2733
2734
عنوان

کاش میزدمش اون لحظه

368 بازدید | 17 پست

الان ادم از مرد بیشتر از پسر میترسه من خواهرمو دو روز پیش بردمش کافه دقیقا سر ظهر بود ساعت دو و اینا موقع برگشت کسی زیاد تو خیابون نبود ی مرد پیری ک شاید من جای نوه ش بودم چنان حرفای زشتی میزد ک حد نداش 

تا الان ک الانه فکر کردن ب حرفاش دیونم میکنه مردیکه روانیو 

دلم برا زن و بچه ی اون ادم می سوزه

گناه من و خواهرم چی بود فقط اینکه سر ظهر امده بودییم و رنگی لباس پوشیده بودیم

هی با موتور میرفت و میومد منکه جرات نداشتم چیزی بگم گفتم جری ترش میکنم با کلی استرس ی تاکسی گرفتیم و برگشتیم 

هرچیم فک میکردم من لباسام بد و زننده یا ارایش انچنانی نداشتم 

قبلا هم مزاحم زیاد بود ولی این ادم ب معنای واقعی عوضی بود 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه بی شرف و بی خانواده بوده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

راسته میگن جوونا تو قفسن پیرا تو هوس یه پیرمرده تو محل ما بود کثافت لجن تا یه دختر از جلوش رد میشد شلوارشو میکشید پایین😂

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
دیوونه میزدی گ...ه بالا میاورد من یه بار با لگد زدم به دره ماشینه یارو درش فرو رفت تا1ماه کشاله رون ...

خخخخخ 

خوب تو که زدی پاتو داغون کردی   

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
کمی اسیدلازم بوده

اره به خدا 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

حالم ازش بهم میخوره مردیکه رو 

تا الان ک چند روزه از اون موقع گذشته نتونستم فراموشش کنم اون قیافه ی زشتش و اون حرفای بی شرمانش رو 

من ک ازش نمیگزرم 

حرفاش عمق تنفر از خودم و زن بودن رو درمن ایجاد کرد 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
راسته میگن جوونا تو قفسن پیرا تو هوس یه پیرمرده تو محل ما بود کثافت لجن تا یه دختر از جلوش رد میشد ش ...

این یه جور بیماری روانیه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
حالم ازش بهم میخوره مردیکه رو  تا الان ک چند روزه از اون مئقع گذشته نتونستم فراموشش کنم اون قی ...

منم مثل شما اینجور مواقع از خودم متنفر میشم 

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
حالم ازش بهم میخوره مردیکه رو  تا الان ک چند روزه از اون مئقع گذشته نتونستم فراموشش کنم اون قی ...

بیخیال شو 

مریض زیاده

مخصوصا منحرفان جنسی

تو دلت بگو شفا بگیرین ان شالله یا هلاک بشین

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
این یه جور بیماری روانیه

نمیدونم  والا بدبختی دوران مدرسم‌بود بچه ها مجبور بودن رد شن اونم همیشه تو کمین بود 

2706