2737
2739

والا ما استفاده میکردیم چیزیم نشد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمام روز روشن بود استفاده میکردین؟؟

از وقتی ازدواج کردم وایفا خونگی داشتیم و داریم شب و روزم روشن

منکه شب تا صبح چون نامحدوده میزارم رو دانلود

دوتا پسر دارم یکی ۶سالشه یکی هم ۳ماهشه

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2728
از وقتی ازدواج کردم وایفا خونگی داشتیم و داریم شب و روزم روشن منکه شب تا صبح چون نامحدوده میزارم رو ...

ممنون از راهنماییت😍منم یه سالی میشه داریم و نامحدود گرفتیم و همیشه روشنه و میخوام اقدام کنم برای بچه دوم میگم نکه برای دوران بارداری خطرناک باشه

ممنون از راهنماییت😍منم یه سالی میشه داریم و نامحدود گرفتیم و همیشه روشنه و میخوام اقدام کنم برای بچ ...

به سلامتی ایشالا که مشکلی پیش نمیاد

بچه خیلی خوبه

اوج خوبیش ۳ماه به بعدشه🤩🤩

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400

نمیدونم من از ماما پرسیدم گفت ضرر قطعی وجود نداره ولی نظریه های زیادی هست که آسیب میرسونه من خودم بعد از اینکه فهمیدم باردارم کامل وای فایمون رو جمع کردم و ایشالا بعد از به دنیا اومدن نی نی دوباره وصل میکنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
به سلامتی ایشالا که مشکلی پیش نمیاد بچه خیلی خوبه اوج خوبیش ۳ماه به بعدشه🤩🤩

مرسی فدات😍😍یخورده هم دودلم اخه پسرم ۳سالشه میگم نکه واقعا با این فاصله سنی برام سخت باشه از یه طرف هم میگم باهم بزرگ میشن.پسرم هم واقعا شیطونه😐

2738
مرسی فدات😍😍یخورده هم دودلم اخه پسرم ۳سالشه میگم نکه واقعا با این فاصله سنی برام سخت باشه از یه طرف ...

اتفاقا بهترین فاصله س

من پسرم دوسالش بود اقدام کردم واسه دومی ولی خوب قسمت نبود

اینقدر حسرت میخورم چرا اینقدر دیر شد