2737
2734
عنوان

زیارت روزانه شهدا ( روز شصتم ) ... شهید حسین محرابی 🌿🌿🌿🌿🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 277 پست

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خدای بخشاینده مهربان

الْحَمْدُللّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

ستایش خدا را که پروردگار جهانیان است.

الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

آن بخشاینده مهربان

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ

آن فرمانروای روز جزا

إِيَّاكَ نَعْبُدُ و إِيَّاكَ نَسْتَعِينُ

تو را می پرستیم و از تو یاری می جوییم.

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ

ما را به راه راست هدایت کن.

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِالمَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَالضَّالِّينَ

راه کسانی که ایشان را نعمت داده ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤﴾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 🌹 ممنونم بسیار زیبا💜ان شاءالله حاجت روا بشید 🌼🌺🌸🌹💚❤️

سلام عزیز جان .. لطف دارید 

خواهش میشه عزیزم 🙏🙏🙏😘😘

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
@شارررلوت   سلام عزیزم . دیروز نبودید دلتنگتون شدم .‌حالتون چطوره عزیزم ؟؟ إن شالله سلامت باش ...

سلام گلم

دیروز نبودم سعادت نداشتم زیارت تون کنم 

شرمنده کردید مثل همیشه😢

ان شاالله که هرچی از خدا میخواین بهتون بده

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

صد صلوات از طرف شما هدیه به شهید محرابی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

‏يک شهر پر از آدم
و این حجم پر از درد
لعنت شود آن شب
که تو را برد و نیاورد
🌹اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🌹

سلام دوستان امرو. شوهر خواهرشوهرم عمل دار ه برا سرطان لطفا اگر مقدوره براش دعا کنید یه خیر بگذره 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
سلام دوستان امرو. شوهر خواهرشوهرم عمل دار ه برا سرطان لطفا اگر مقدوره براش دعا کنید یه خیر بگذره&nbs ...

500صلوات تقدیم به شهید 

500صلوات هدیه به شهید اسلامی و حضرت عبدالعظیم 

14صلوات برای حاجت روایی و سلامتی شما به همراه آیت الکرسی 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

میگم عزیزم شهید من کدوم تاپیکت بود درشو باز کن به گل تقدیمش بکنم احمد وکیلی  داشتم از اونجا رد می شدم بشینم یه فاتحه بخونم براش اب بپاشم گل بزارم برم 😘😘😘

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

سلام عزیزم ❤️ ممنون از لطفت 

تاریخ شهادتشونو خوندم دلم گرفت 💔دقیقا تو همین روزا بوده که ما مراسم جشن عروسی یکی از اقوام بوده و ایشون با همرزم هاشون به فکر امنیت ما تو کشور😭😭

خداوند رحمتشون کنه و همنشین اولیای خدا باشن ان شاء الله ❤️ 

14گل صلوات  و حمو و سوره تقدیم به شهید امروز ❤️ 

التماس دعا دارم 🤲 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
@پارکر     @مامان_آدرین8     @دور     @پریان74   &nb ...

سلام صد صلوات چهار بار سوره فجر و یک زیارت عاشورا و یک جز قرآن.هدیه من به این شهید عزیز.الهی امام رضا به حرمت این شهید نظر کنن به هممون.الهی آمین.ممنونم خواهر عزیزم

2706