2752
2734
عنوان

از دست شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 56 پست

انگار دنباله بهونه ای بوده که دستش بدی ، بهش بگو دلیل نمیشه بخاطر کار اشتباهت اونم بخصوص تو این بیماری تو منو تهدید به خیانت کنی اونم واسه یه شیشه شیر 🤦🏻‍♀️

🏹🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک قانون ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.💜

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.

خلق را با تو بد و بدخو کند

تا تو را یکباره دل آن سو کند.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
واقعا نمیدونم چرا آخه  فقط فک میکنم دنبال بهانه است  بعدش بهم گفت میخواد ی خونه جدا برای ...

حالا تو بذار بپای عصبانیتش مبخواسته لوس کنه خودشو بیشعور

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2731
واقعا نمیدونم چرا آخه  فقط فک میکنم دنبال بهانه است  بعدش بهم گفت میخواد ی خونه جدا برای ...

چقدر بهش رو دادی که جرات میکنه همچین در وری بگه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

من بودم با همون شیشه شیر میچپوندم تودماغش منتشو چرا میکشی چرازود معذرت خواهی میکنین چی گفتی مگه چیز بدی نگفتی ک خرس گنده انگار ن انگار ک کرونایی هم هس 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

ببخشید خندم گرفت

خدا بهت رحم کنه کاش اول شوهرت رو بزرگ میکردی بعد بچه میاوردی.

دوباره خیانت کنم🤦🏼‍♀️

خدا نجاتت بده

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

اگه میتونی ازش دوری کن خیلی داره زن صیغه ایش رو به رخت میکشه

اون که اونقد اونو دوست داشت غلط کرد اومد با تو ازدوج کرد.چه بسا اگه بایکی دیگه ازدواج میکردی خوشبخت میشدی

صدتا سگ دارم هااااا نگا حرفش چقد بی ادب و گستاخ خدا مردای بددهن رو لعنت کنه عزیزم درکت میکنم 😔😔

حرفش خیلی برام سنگین بود 

آخه چیکار کنم من راه حلی بلد نیستم اگه باهاش دعوا کنم ی جنجالی به پا میشه بچه ها میترسن 

2706